Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar lehetetlen megváltoztatni a véleményét?

Figyelt kérdés
Ő csak szexet akar, én komolyabbat, de kijelentette, hogy neki csak ennyi fér bele most az idejébe. Csak akkor változna meg a véleménye, ha belém szeretne?
2020. máj. 31. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megvaltoztatni. De ha nagyon akar dugni es nincs mas, akkor be fogja neked kamuzni a komolyat, aztan kivag, ha megunja. :)
2020. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező! Én férfi vagyok, lehet, hogy magányos vagyok, mert nincs külsőleg-belsőleg nő az életemben jelenleg, az csak egy dolog!

Ettől függetlenül nem úgy gondolkozom, mint az, aki azt kívánja, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is!

Ne foglalkozz az előző válaszolókkal, ugyanis az, hogy már egyáltalán szexről szó volt köztetek, azt bizonyítva, hogy tetszetek egymásnak!


Neked biztosan tetszik az a "pasi", és neki is tetszel TE, különben

nem vetné fel annak a lehetőségét, hogy legyen köztetek szex.


Ha nincs érzelmi túltengésed!, úgy is gondolkozhatsz, hogy ember tervez , isten végez! Tedd azt, amit kívánsz és ahogyan szeretnéd! Ha akarod és őt kívánod, akkor feküdj le vele.

2020. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy a szemedbe mondta. Más eljatsza, hogy te vagy az igazi, azt csak évek múlva derül ki, hogy csak uritesre, és cselednwk voltál jó.


Vagy fogadd el, vagy nyalizz neki, de akkor rafazol.

2020. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló,logikus amit írsz,de nőként biztos vagyok benbe,hogy az előző válaszoló álral írtak fedik a valóságot. Van aki eleve nem keres szexkapcsolatot,érzelemközpontú. Csak azzal vágyik szexre akihez kötődik. Aki viszont szexkapcsolatot keres kifejezetten,a szexet helyezi előtérbe,ill. kizárólagosan. Volt szexkapcsolatom / nő vagyok/ amibe csak belesodródtam. Nem beszéltünk róla,h ez csak az,de annyura vonzó volt a pasi,hogy ez nem is érdekelt.Hozzáteszem: én se terveztem Vele hosszútávra,korkülönbséges kapcsolat volt. Én régen lezártam,de a srác nem. Bókol,keres,csábít,ígér,mindent bevállalna a cél érdekében. De tudom,hogy ezt csak azrt teszi,h visszakaphasson. Nem mondom,hogy nem lehet több,de adott helyzetet kell nézni.
2020. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Diplomatikusan fogalmazott. Valamiert toled nem akar mast. Minel jobban eroltetned, annal nagyobb az eselye, hogy meg szexet sem akar.
2020. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!