Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tartanak szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartanak szánalmas gyökérnek minden 25 éves és afeletti szűz srácot? (Én nem vagyok szűz, de nagyon érdekelnek a válaszok.)

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Mert ezek a srácok nem néznek ki jól.
2020. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tartom őket gyökérnek. Bármi miatt alakulhatott így az élete.


Mondjuk ha azért szűz, illetve azért nem volt tartósabb kapcsolata még nővel, mert valamilyen személyiségbeli problémája van, az ugyanúgy probléma lesz később is, mint ahogyan probléma volt 15-től 25 éves koráig, tehát ez gondolom nem vigasz. A kérdés alapvetően nem az, hogy szűz-e a srác, hanem hogy miért. Van különbség ugyanis aközött, hogy valaki az igazi nagy szerelemre vár és aközött, hogy bepróbálkozik minden szembejövő nőneműnél, de olyan prosztó stílusa van, hogy a nőnemű patkányoknak is elmegy a kedve tőle.

2020. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
En a 25 ev alattiakat is annak tartom.
2020. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
A magam részéről a szüzesség olyan sokadlagos relevanciájú tulajdonságom, hogy általában eszembe sem jut ezen frusztrálni magam. Férfiak részéről sem zavar, ha valaki szűz, kortól függetlenül (ha annyira idős, akkor sem a szüzesség, hanem a korkülönbség miatt nem érdekelne). Ami viszont undorító, az az, ha valaki ezen görcsöl, ezt teszi meg az identitása alapjává. Nem ő lesz "Sanyi, aki szeret focizni, túrázni, sakkozni, jól főz, villamosmérnökként dolgozik és mellesleg még szűz", hanem "Sanyi, aki szűz, ugye nem gond? De biztos nem baj? Nyugodtan szólj, ha zavar, még nincs tapasztalatom. Félek, hogy nem leszek elég, előre is bocsi, ha rosszul csinálom".
2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden ilyen férfit tartunk annak. De a legtöbbnél ennek az oka komoly személyiségbeli torzulás. Csak olvass itt el néhány kérdést... A nők 25 felett értéktelenek, lejár az idejük. Minden nő k.va, csak a pénzre mennek, ösztönlények. Minden férfinak alanyi jogon járna a nő. A legkisebb negatív véleményre vagy elutasításra is azonnali agresszió, büdös egoista k.vázás. Betegebbnél betegebb elképzelések és undorító nőkhöz vagy sikeres férfiakhoz való hozzáállás. Most az ilyen csodálkozik, hogy menekülnek a nők a közeléből? Én csak az ilyeneket tartom szerencsétlen lúzernek, sajnos elég nagy részük ilyen.
2020. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Miért, más, nem szűz férfiak nem tartják őket annak?
2020. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tartom annak, kifejezetten értékeltem, hogy a barátom az volt.
2020. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
#6 minket FÉRFIAKAT kicsit se érdekel, hogy más pasi szűz e vagy sem. Nem foglalkozunk más pasik nemi életével. Végképp nem nézzük le emiatt a másikat.
2020. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy valaki szűz, inkább az a probléma, ha valaki szűzként identifikálja magát. A szüzesség nem a személyiség része, csak annyit jelent, hogy nem szexelt még. Na és? Szexel egyet és már nem lesz az.

Nincs ebbe semmi rossz! Túlságosan központi téma ez. Nem lóverseny! Nincs abba semmi, ha valakinek 25 év felett sikerül átesnie a tűzkeresztségen. Az a fontos, hogy majd szeressék egymást, szeretetteljes kapcsolatban éljenek.

2020. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert a legtöbb ilyen tipusú srac is szánalmas lúzerként tekint magára. Ha valaki egy szemeteszsákkal azonosítja magát én miért kezdjek el benne kincskeresőzni?


4es elég jól leírta.

Ezek a srácok az identitásuk központi elemévé emelik, hogy szüzek, és hogy jaj ez milyen rossz nekik... Hát tudod mit? Ha semmi értelmeset nem talál az életben ezen kívül, akkor legyen csak rossz neki. Senkinek nincs ideje minden jöttment szerencsétlen balféken segíteni, pláne ha a problémája olyan amit neki kell megoldani, mert más nem tudja helyette.


Sok ilyen srác az első alkalom után is olyan balfék marad, olyan alapvető személyiségi problémákkal amiből inkább senki nem kér.

2020. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!