Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy külsőre ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy külsőre ne tűnjek kedvesnek, aranyosnak?

Figyelt kérdés
Ha valaki rám néz, mindig ez jut egyből eszükbe. Nem tudom hogy a külsőmnek van-e valami köze ehhez, de engem az esetek többségében vagy kihasználtak, vagy csak szexre kellettem volna, de nem mentem bele. Itt olvastam egy kérdést, amiben azt írják hogy a kedves arcú emberek ne várjanak túl sokat a férfiaktól, mert úgy is csak szexre kellenének. Úgy látszik fel kell adjam a társkeresést, mert úgy látszik tőlem minden nő jobb.
2020. jún. 1. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről a baromságról még nem hallottam, inkább naivnak mondanálak.
2020. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el azt a nevetséges szöveget, amit a kérdésedben említettél. A kedves arcnak semmi köze az egészhez. Szimplán a srácok egy része csak szexet akar és ennyi. Ha nem ilyen pasit akarsz, akkor vegyed észre azokat is, akik nem csak szexet akarnak.
2020. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromság ahogy 1 mondta.


Te vagy aki kreténeket fog ki.


Inkább azon gondolkodj el, hogy miért....

2020. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyenes testtartás, magabiztos lépések, semleges arc, a hangszínen érződjön, hogy határozott, átlagos öltözet.
2020. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem sem volt magànàl, aki ezt írta a màsik kérdésedhez.


Hatàrozott előny szàmomra a kedves arc.

2020. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy egy kedves arcú lánytól akár az ember inkább komoly kapcsolatot, nem egy öntelt, ribiiinek kinézőzől... Azt hittem férfi vagy, mert akkor igen hátrány, nem csak szexre, abszolúte semmire nem kellesz a nőknek... De egy aranyos nő??? Szerintem pont az van hogy sokan ha valakiket ki is használnak, egy aranyos lányt nem akarnak.
2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha aranyosnak tűnsz, akkor azt gondolják, hogy könnyű megbántani téged, amin aztán jót szórakozhatnak. A "ribis" csajokat meg nem tartják érzékenynek. Ami jogos, mert elég nagy százalékuk egyáltalán nem sértődik meg a szexajánlatokon, így őket ezzel nem lehet heccelni.
2020. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!