Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 10-ből hány pontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 10-ből hány pontot kell elérnie egy fiúnak, hogy randizzatok vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 14:58
A kérdező szavazást indított:
5
6
7
8
9
10
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapján áll össze a pontozás? Nem vezetek listát, ha bejön és jól érzem magam vele, akkor randizunk, ha nem, akkor nem. Ez alapján inkább bináris nálam a dolog, nem egy 10-pontos listán kell végigmennie, és ha megvan az elvárt számú pipa, akkor jöhet. Ha lenne is ilyen listám, szerintem nem 10 elemből állna, illetve az elemek nem is feltétlenül lennének egyenrangúak, az alacsonyabb rangú "kritériumokból" meg hiába teljesít többet, ha a nagyobb rangúak közül kardinális dolgok meg hiányoznak (pl részt vesz a háztartásban, tud és szeret főzni, szereti a macskákat, viszont soha nem akar gyereket - ezek azért egyáltalán nincsenek egy súlycsoportban nálam, és nem váltja ki egyik a másikat).
2020. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 az átlagos kinézetű, azaz nem vonz de nem is taszít, semleges?
2020. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez külső/belső vagy kombinált pontszám? :D
2020. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hashtagben ott a külső, kinézet.


Nálam sem pontok alapján megy. Tetszik vagy nem. Nem tudom értelmezni azt, hogy 6-os mondjuk. Nekem nem tetszik, de másoknak igen?


Attól, hogy valaki tetszik nekem, 10-esre emelkedik.

2020. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehány, nem pontozok. Valaki vagy tetszik, vagy nem. Középút, átmenet nincs.
2020. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kb ezt képzeljétek el. Nyilván egy lista sem lehet tökéletes, mert létezik egyéni ízlés is, de attól még vannak általános szabályok, amik igazak a tetszésben a legtöbb emberre.

2020. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12.

Nem vicc. A max csak az alap feltétel, de onnan még kellenek extrák.

2020. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel női viszonylatban jobbnak tartom magam az átlagnál (és nem csak azért, mert így születtem, hanem mert megdolgoztam azért, hogy jó ember és jó nő legyek), úgy gondolom, hogy reális a páromat is a 7+ szint fölött keresni.
2020. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez alapján még a 4-es szinten is találok olyat, aki külsőre bejön :D
2020. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Goran Visnjic 5-ös??? Átlagos???


Nekem tetszik, tehát 10-es. És ezért fszság az objektív szépség.

Mondjuk reddites linktől várok értelmet.

2020. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!