Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik rosszabb? Amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb? Amikor egy gyönyörű nő egy lúzer barommal van együtt, vagy amikor egy gazdag, jóképű, stb férfival?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Értelmetlen kérdés
2020. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Egy biztos.

Neked sincs sok eszed.

2020. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez hülye.

A barom az egyetlen olyan jelző, ami személyiségben létezHET. Szóval kicsit kapd össze magad, fiam. Foglalkozz önismerettel.

2020. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy egyikre azt mondják a férfiak, hogy "Ennél még én is jobb vagyok, miért nem velem van a nő?", másik esetben pedig hogy "Na persze hogy ilyen top férfi kell neki, én sosem leszek ilyen."


Így már remélem érthető.

2020. jún. 4. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A lényeg, hogy a pár tagjai jól érzik magukat egymással. A kívülállóknak, főleg idegeneknek mi közük van hozzá?
2020. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyik sem rossz senkinek, max neki lenne az. Az én életemet nem érinti, ki kivel van együtt, tehát nem is érdekel, sok boldogságot kívánok.
2020. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, hogy így.

Akkor egyértelmű, hogy az első a jobb, mert az azt jelenti, hogy bárkinek sikerülhet.

2020. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sem rosszabb mivel ő érzi hogy kit szeret. Tényleg értelmetlen kérdés és ahogy Red Vixen írta tanulj inkább önismeretet.
2020. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!