Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik tanáromba. Mit tegyek? Szerintetek nagyon ciki lenne próbálkozni, hogyan?

Figyelt kérdés
Az első évemben tanított először, aztán szépen lassan azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok belé. Így tudnám röviden és tömören megfogalmazni :) Már nem fog tanítani, tehát tulajdonképpen már nem is fogok találkozni vele, max. random láthatom egyszer-kétszer az egyetemen. Egy ideje már rágódom ezen a kérdésen, de nem tudom mi legyen. Félek, hogy nagyon gáz lenne, vagy hülyének nézne vagy tényleg nem tudom mire számítsak vagy hogyan lehetne még talán a legjobban kivitelezni vagy közelebb kerülni hozzá.
2020. jún. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora köztetek a korkülönbség? Mennyire közvetlen a viszonya a hallgatókkal?
2020. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kereken 10 évvel idősebb nálam. Ő elég közvetlen és barátságos, tegeződik, leül a hallgatók közé, elmegy szakos programokra ha hívják stb.
2020. jún. 4. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg tanított, próbáltál beszélgetni vele? Beszéltetek már egyáltalán korábban?
2020. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod, hogy van-e valakije? Előbb ilyen téren is kellene puhatolóznod. És egyébként mennyire ismeritek egymást, valóban szerelmes vagy belé, vagy csak mondjuk az előadásmódja, a közvetlensége fogott meg? (A kettő nem ugyanaz.) Ha közvetlen típus, és kettőtök között is megvan az ismeretség, akkor akár el is mondhatod neki, hogy számodra ő többet jelent, és mivel már nem fog tanítani téged, így még nem is vádolhat senki azzal, hogy csak jobb jegyeket akarsz szerezni. Viszont arra számítanod kell, hogy ha esetleg összejöttök, akkor beindulhatnak az egyetemi pletykák, és esetleg neki is kellemetlen lesz az ügy.
2020. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nincsen senkije, egyedülálló.

Először én is úgy voltam vele, hogy biztosan csak szimpatikus, hogy fiatal, vicces vagy tetszik és nem is foglalkoztam vele, gondoltam majd elmúlik. Viszont ez az állapot már majdnem két éve tart, rengeteget álmodom vele, csomószor fantáziálok róla, ha meglátom rögtön mosolygok és elpirulok, mindenről ő jut eszembe, szóval mint valami kislány kb. úgy érzem magam. Amit eddig láttam a személyiségéből, gondolkodásmódjából, a stílusából, értékrendjéből az is mind vonzó és szimpatikus számomra. Ugyanakkor egyértelműen én is tisztában vagyok vele, hogy ez így nem elég és erre nem lehet építeni semmit sem. Szóval én sem úgy állok hozzá, hogy nekem ő most azonnal kell és éljünk együtt. Szeretném jobban megismerni, hogy egyáltalán kiderüljön, hogy van-e bármi realitása ennek az egésznek csak ehhez is egyszer el kell jutni. Beszélgettünk már egy-két alkalommal, de azért nem eleget és nem is olyan mélységben, hogy ténylegesen megismerjük egymást vagy mondjuk őszintén csak úgy kimondjam.

2020. jún. 4. 23:00
 6/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat!:) Azon gondolkozom még, hogy hogyan tudnék még picit közelebb kerülni hozzá, mert nem akarok túl nyomulós sem lenni, nyilván az egyetemi közeg miatt is picit más a helyzet, lányként is megint más kezdeményezni...
2020. jún. 4. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele "véletlenül" összefutni az egyetemen, ha véget ér a távoktatás. Nem tudom mennyire szoktak tolongani az emberek a fogadóóráján, de ha általában nem nagyon megy hozzá senki, akkor keresd fel valami szakmai kérdéssel, aztán maradj ott kicsit beszélgetni.
2020. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!