Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ez a roven nevű felhasználó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ez a roven nevű felhasználó? Miért ír rám bunkó kioktató és trágár üzeneteket? Unatkozik esetleg? Vagy elmeroggyant?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is tiltó listás a fent említett csokisislerrel és édesmézessel együtt.
2020. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha nem lenne teljesen üres és szánalmas az élete, akkor cseszegetne ennyi embert privátban? Na ugye.

Engem is megtalált anno, a többi felsorolttal együtt, mentek is válasz nélkül a tiltólistára.

2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megtalált már, vállalhatatlan stílusban kiosztott, mint öregedő harmincas nőt, hogy hogyan lehet valaki ebben a korban ilyen szánalmas gondolkozású gyökér... megköszöntem neki, és letiltottam. Nem értem az ilyen embereket, itt élik ki a mindennapok frusztrációját.
2020. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13: Sajnos sok ilyen van, nemtől függetlenül. Az ilyenek nyomatják az általánosító hülyeségeiket, kötekednek, sokszor az értelmes, normális válaszokat is lepontozzák, mert fáj nekik az igazság. El tudom képzelni, milyen sanyarú lehet az életük, ha ilyesmi okoz nekik örömöt.
2020. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írt valami értelmezhetetlen szart.

Úgy tűnt hogy nő.

2020. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2 felhasználó (csokis és édesmézes) nálam is tiltón van.


A kérdésben említett szerencsére nem írt rám.

2020. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Bástya elvtársnak már idióták sem akarnak írni? :(
2020. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!