Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik típusu csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik típusu csaj jön be jobban?

Figyelt kérdés

Feltételezzük van két csaj, mind a kettő teljesen egyformán bejön külsőre.


Az egyik tálcánkínálkodó típus: Mindennap ír hosszan, mindig ráér, hangoztatja is, hogy alig várja a találkozót. Ha együtt vagytok csillogó szemekkel bámul.


A tartozkódó típus: Mutat feléd érdeklődést, de nem töri magát, lazán vesz téged, de nem flegmán vagy lekezelően. Érezteti, hogy vonzónak tart, de nem tesz lépést az irányba, hogy megszerettesse magát.


Első 3 hónapban gondolkozzatok, utána mind a két lány szerelmesen ugyan olyan lesz.


2020. jún. 9. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én az elsőt jobban értékelném, De a másik is szimpatikus amiket leírtál.
2020. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Pont ezaz aranyom, hogy az első időkben van szükség az Első verzióra, ha csak én teszek azért, hogy legyen valami akkor hagyom a francba.
2020. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Csajok? Akkor mindkettő. Sorban, vagy egyszerre is akár.
2020. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Az első :)

A másodiknál úgy érezném, hogy nem érdeklem őt eléggé. Nekem fontosak az egyértelmű jelek

2020. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Első.
2020. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
2.
2020. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Én azt tapasztaltam hogy bár az első lenne ésszerű a pasik mégis a második után mennek. Alapvetően olyan vagyok mint az első de volt pár pasi akivel eljátszottam a második verziót és nagyobb sikerem volt. Elég szomorú ez.
2020. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vadászösztön? 😁
2020. jún. 9. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Az első.
2020. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy a vadaszösztön. De igazából nincs olyan hogy eleinte az egyik ilyen a másik olyan és aztán 3 hónap múlva már mindkettő egyforma lesz. Aki az elején flegma p.sa az később is az lesz. Azt hinni hogy majd veled nem ilyen lesz pont olyan ostobaság mint mikor a nők azt hiszik hogy a rosszfiuk majd értük nem lesznek rosszfiuk.
2020. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!