Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan döntsek? PLS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan döntsek? PLS HELP szerintetek melyik a jó döntés?

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy összejöttem egy lánnyal. 1 hét járás után megszakadt vele a kapcsolatom és nem is értem el őt se semmi... Már kezdtem beletörődni abbahogy ennyi volt többet nem akar látni engem. De most 2 hét után hagyott egy üzenetet nekem. Azt hagyta hogy nagyon beteg és sajnos ezért nem tudtunk találkozni meg ezérrt nem is keresett és szégyeli magát emiatt. Aztán az üzenet végén meg az volt hogy vigyázz magadra puszi szeretlek.

De most az van hogy írta még azt is hogy itt van ebben a városban vmi rokonnál ahol én (mivel 10km-re lakik tőlem szomszéd városban) de már mennek is és hogy ha beteg konkrétan súlyosan beteg azt írta hogy vért hány és halucinál magas láza van stb... akkor miért nincsen korházban?:O

Tehát mostvagy igaz vagy nem. De most nemtok dönteni hogy most várjak e rá vagy sem? az az most keressek vki mást? de ha keresek is kitudja mikorra találok:S de ha most várok akkor meg meddig várjak? Nehéz döntés. Egyébként nem olyannak ismertem meg aki hazudik meg kitalálna ilyeneket az igaz mondta hogy sok baja van mármit ilyen betegségek. De nah nem tudok dönteni mert úgy érzem hogy szeretem őt én még nem mondtam neki.Meglátogatnám őt de azt mondta hogy anyja nem engedi hogy bárki is meglátogassa őt:/... tehát kérlek segítsetek hogyan döntsek?

Én 19F ő 16L


2010. júl. 31. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem látogasd meg:d annak elenére hogy az anya nem enegedi nyilván nem mindig van othon :D és akor kiderul h igazat mond e a csaj :D
2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el hozza és akkor mindent letisztázol és tudni fogod h tényleg beteg v csak kamuzik
2010. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, ha az anyja nem enged be, akkor kérd meg, hogy legalább annyit mondjon meg a lányának hogy itt jártál.Vigyél virágot a csajnak, (meg akkor már az anyukának is) elég 1 szál.Nem kell túlzásba esni
2010. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat az van hogy én meglátogattam őt de senki nem volt otthon vagy csak nem akartak beengedni:/...

Kaptam tőle sms-t a héte elején és azt írta hogy csak tudatni szeretné velem hogy szüksége van rám és szeret. De azóta semmi ha hívom ncsak kicseng és nem veszi fel... egyáltalán nem tom őt elérni...

2010. aug. 4. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Fel a fejjel:) Én ugyanígy jártam életem nagy szerelmével.Összejöttünk számcsere miegymás.:) köv. héten 40 fokos láz. Nem voltam magamnál ,apám vitt hűtő fürdőzni a kezében. A fülem be volt gyulladva, enni, sem beszélni nem tudtam.Telefonálni meg végképp.Sokat gondoltam a fiúra ,de örültem h éltem.Két hét után tudtam szívószállal enni a hígra főzött tejbegrízt. Utána 3 hét után találkoztam vele és megkérdezte h szeretném e még:) 5 éve vagyunk együtt:) Sok sikert hozzá:)

22L

2010. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek rögtön mást keresni? :) Hosszú az élet, annyi időd van. Egy kis időd csak van a lányra.
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!