Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni egy férfinak általánosságban aki ismerkedni szeretne és azt mondja hamarosan el fog válni a feleségétől, csak a közös gyermekük miatt vannak még együtt?!

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 23:47
1 2 3 4
 1/36 Savlekotő ***** válasza:
90%

Semennyire. 90 % ban nem akarnak válni,mert kényelmes, otthon a feleség mos főz stb,szerető meg szexet plusszt ad..

70F

2020. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Ne kössük egy adott nemhez ezt a kérdést!

Az ilyen "válófélben vagyok" / "szakítófélben vagyok" / "úgyis rossz a kapcsolatunk" / stb. dumák 98%-a nem több üres ámításnál.

Általában azok játsszák ezt be, akiknek tényleg egy hulladék a kapcsolatuk, de egyébként eszük ágában sem lenne ezen változtatni. Hogy miért? Mert mondjuk rohadt kényelmes, hogy van, aki főz/mos/takarít rá. Vagy mert rohadt kényelmes a közös házban lakni. Netán mert azért csak van kit d*gni.

Nem kétlem, hogy tényleg vannak, akik komolyan gondolják, de a döntő többségnek ez csak egy jó kamu.

És szerinted ha a kiszemelted csak a közös gyerek miatt nem vált még el, akkor mikor fog? Mert nem hiszem, hogy a "közös gyerek" 1-2 éven belül már ne lenne közös. ;)

2020. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Majd ha már múlt időben meséli ezeket... Akkor talán... Esetleg...
2020. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta hamarosan elválik, csak várja hogy vége legyen a koronavírusnak, és majd akkor megy bíróságra. Válófélben van igen pontosan ezt mondta.
2020. jún. 12. 00:15
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg kell várni, míg ez megtortenik.
2020. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Valahogy nem tudom elhinni, több okból kifolyólag is. Például 3 hónapja jöttek haza egy közös nyaralásról ez így ellentmondásos.

Másoknak milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 12. 00:24
 7/36 anonim válasza:
91%
hazudik
2020. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

3. Es 5. Vagyok.

Nagyon sok hasonló sztorit hallgattam már meg a kolléganőimtol és a baratnoimtol is. Statisztika következik: EGY SEM végződött happy and - del. Szóval ne legyenek illuzioid.


Válás után esetleg.. De szigorúan utána.

2020. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Ez olyan mese szöveg, mint 80 évvel ezelőtt a “Kislány, jöjjön fel hozzám, megmutatom a bélyeggyűjteményemet”.
2020. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
Jó, nem adták még be a papírt, de akkor legalább már külön élnek!? (vagy erre is van magyarázat..)
2020. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!