Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom telibes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom telibesz@rja a munkám?

Figyelt kérdés
Tegnap kitakarítottam az egész lakást, felmostam a végén. Kértem ne mászkálja össze, erre fogta magát és végigcsászkálta a frissen mosott padlót. Mikor ideges lettem és leüvöltöttem a fejét még neki állt feljebb. Ja igen ő nem főz, soha nem is takarított. Azt mondta túlreagálom a dolgokat.
2020. jún. 14. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Minek vagy vele? Hazicselednek?
2020. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon bosszantó az ilyen, hogy nem értékelik a befektetett idődet és munkádat, mikor ehelyett te is tudnál a tv előtt ücsörögni. Szomorú, hogy még manapság is sokan úgy gondolják, hogy a házimunka a nő feladata.

Ha együtt élnénk a barátommal, biztosan osztanék neki is házimunkát, leülnék és megbeszélném hogy: hallod én is dolgozok, nem kell még egy +teljes műszak itthon is.

2020. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Kötelező vele lenned? Nem hinném.
2020. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék ilyen emberrel! Nő vagyok, anya, és ember. Nem cseléd! Plusz dolgozom is. Szval, ha semmi nem köt hozzá, hagyd el. Hidd el vannak normális férfiak is. Az enyém megtanult főzni, sőt porszívózik, felmos, mosogat. Persze van még mit csiszolni a szennyes szétdobálással kapcsolatban. Nem lehet ennyire ledegradálni egy nőt, ne hagyd magad!
2020. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis vele/mellette vagy! Edd meg amit főztél magadnak.
2020. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tiszta ruhák terén van gond mindig. Vagy a szárítón vagy a szekrényében gyűri a ruhákat. Én ilyenkor szoktam bosszankodni, hogy tekintettel lehetne a munkámra. Teregetés, gondos hajtogatás, elpakolás...Mondjuk ő szokott házimunkát végezni.
2020. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lehet kedve támadt a kérdezőnek felmérni, milyen kapcsolati viszonyban milyenek a reakciók. Végülis érdekes különbségek jöhetnek ki akár. :)
2020. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A cselédje vagy és aszerint is kezel. Te vállaltad magadra azt a szerepet, amikor összeálltál egy ilyen lusta disznóval, most min vagy meglepődve?
2020. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú itt mindenki milyen lazán írja a dolgokat aztán a valóságban meg a legtöbb kapcsolat ilyen :D Szerinted mi tudunk változtatni névtelenül a monitor mögül a párodon ?
2020. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!