Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol hibázhatok, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol hibázhatok, hogy azok a lányok akikhez közelkerülök vagy eljönnek velem, csak a barátaim akarnak maradni? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos ez a szitu. :( Nem volt még csajom de csókolóznom sem sikerült még. :P Már volt hogy lánnyal elmentem valahová vagy elhívtam, de gyakran valamien ostoba ürüggyel lemondják az egészet... Hol lehet bennem a hiba, hogy képes vagyok közelkerülni lányhoz de nem akar senkisem többett mint barátság? :( Rohadtúl rossz magányosan és én is akarok egy társat, elegem vban abból hogy csak barátkozni akarnak velem a lányok...
2010. júl. 31. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ez van. 18-ra lepd meg magad egy szajhával.
2010. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem jöttél be nekik. :O
2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg bókolni nekik vagy valahogy a tudtukra adni, hogy te többet szeretnél tőlük, mint barátság. Ha nem érzik hogy többet szeretnél, ők is csak barátként fognak kezelni. Addig oké hogy elhívod őket, de a következő szintre is el kell jutnod. Bókolsz neki, átöleled, megleped egy kis ajándékkal vagy bármi más.


Egyébként nekem sincs már egy ideje barátnőm szóval meg tudlak érteni. :S :(


Remélem segítettem. :)


18/F

2010. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem író jókat írt. DE! Nekem van egy ilyen ismerősöm, mint te, csak már idősebb. Nem sok barátnője volt még, talán a mostani a 2. Annyira jól ellehet vele beszélgetni, jó tanácsokat tud adni, bármilyen téren, kedves, megértő..., magyarul olyan, mint egy barátnő. Rám is hajtott egy időben, de egyszerűen kényszeresen, csak a problémáimat tudtam vele megbeszélni, és jóléreztem vele magam, és ez annyira jó, és elég volt, h nem is érdekelt, mint pasi. Kicsit fura, de remélem érthető. Lehet te is hasonló típus vagy.

22/L

2010. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!