Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történetek, amikor bunkó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történetek, amikor bunkó volt veletek a párotok? Mit éreztetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 22:19
 1/6 anonim válasza:
86%

Velem volt bunkó a pasim.

Megkérdeztem tőle, mit akar szülinapja alkalmából. Erre azt válaszolta, hogy vonjuk be az egyik szexi barátnőmet és csináljuk hármasba.

2020. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
? Nem csak humorizált kedves #1es?
2020. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
1-2 dolog miatt besértődött és hisztizett. Én normálisan beszéltem vele, ő nem. Azt éreztem, hogy alkalmatlan arra, hogy úgy legyen velem, ahogy. Hozzám akart jönni, közös életet akart és gyerekeket. Bennem meg eldőlt, hogyha apró dolgoknál ezt csinálja, akkor biztos, hogy nem akarok vele összeházasodni és teljesen alkalmatlan anyának.
2020. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik haverja szülinapját ünnepeltük egy számomra idegen városban, és éjszaka kértem hogy menjünk a szállásra, mert hulla fáradt vagyok. Azt mondta menjek egyedül, aztán onnantól hozzám se szólt és messziről került engem.
2020. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég gyakran, de többnyire azért, mert őszinte.

Az első válaszolóhoz hasonlóan nálunk is mindennapos, hogy hívjak másik lányt, de ezen már nem húzom fel magam.

Inkább az szokott lenni, hogy társaságban meg akarja mutatni, hogy ő az alfahím, és a barátaim előtt flegmán beszél velem, és a szájrapuszit sem engedi. Most szilveszterkor volt az, hogy baráti társaságban mindenki csókolózott éjfélkor, én is odamentem hozzá, erre azt mondta, hogy hagyjam már, és a homlokmra adott egy csókot. Na ez a szitu eléggé megbántott.

2020. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem meg a barátnőm nagyon rideg sokszor.

Mikor összejöttünk, egy szörnyen visszahúzódó, félénk lány volt. Bő 2 hónapot voltunk együtt, minden tökéletes volt, majd egyetlen előzetes jel nélkül, 1 nappal a szülinapom előtt szakított velem. 3 hetet voltunk külön, egyik este egy sorral elintézte a bocsánatkérést és magyarázat adást. Azóta egy teljesen új ember, legalábbis az én szememben biztos. Sokszor nagyon szeretetteljes, odaadó, de legtöbbször elutasító, hideg. Ha nincs kedve, napokig, egy hétig nem ír vissza, nem igényli, elutasítja az ölelkezést, nyelves csókot, összebújást, meg sokszor a találkozót is. Sajnos nem mindig őszinte, elhallgat dolgokat, egyébként is egy titokzatos személyiség.

Állandóan stresszben vagyok miatta, váratlan (sokszor rossz) meglepetéseket okoz, nem tudom sosem, hogy mire számíthatok nála. Most is 2 hete nem tudok semmit felőle.

2020. júl. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!