Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak sokkal fiatalabb pasik akarnak ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy 27 évesen nagyon fiatalos az arcom, de attól még nem vagyok buta. De mégis előfordul, hogy ilyen 18-23 évesek írnak rám, holott én egy velem egykorúval vagy hasonló korúval ismerkednék.
2020. jún. 19. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt is hogy sok férfiban aki rám ír, az is kiábrándító, hogy mindenféle egyedülálló nőt bekövet, és minden képüket belájkolják. Nekem is vannak ilyen női ismerőseim, hogy ugyanaz a pasi engem is lájkol, meg őket is.
2020. jún. 19. 12:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Hogy jön össze az, hogy fiatalos az arcod, de nem vagy buta? Miért, szerinted, aki nálad fiatalabb, az buta?

2, Ha veled egykorúval ismerkednél, akkor veled egykorúval ismerkedj. Megteheted. Nyugodtan te is ráírhatsz ám másra.

3, Az alapján, amiket instán nézegetsz, talán mégis jó lesz az a 18-23-as korosztály neked.

2020. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak Facebokon vagyok fent.
2020. jún. 19. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert a te korosztályodbeli pasik vagy foglaltak, vagy kiábrándultak a társkeresésből és már nem akarnak többet próbálkozni.
2020. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ma a divat.Engem is a fiatalabbak találnak meg,pedig már 40vagyok.
2020. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs kint az életkorod (születési dátumod), akkor miből találják ki, hogy mennyi idős vagy? Bővel lehet 10 évet is tévedni, ha tényleg fiatalos vagy.

Volt 9 évvel idősebb barátnőm, mert max. +2 évet néztem ki belőle.

Most pedig egy saccra 13 évvel fiatalabb lánnyal szeretnék összejönni. De csak tippelem a korát és az sem érdekel, ha csak 3 év van közöttünk.


Látni kellene a képeidet, hogy legalább tippelni lehessen, hogy mit gondolhatnak rólad ezek a fiatal srácok.

2020. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megtalálnak néha fiatalabbak. Van, akinek nem számít annyira a kor. Mondjuk általában hamar rájönnek, hogy nagyon nincs közös beszédtémánk. De már olyannak is találkoztam, akivel hihetetlenül sok közös volt bennünk, és nagyon jó barátok lettünk. :) A kis bunkó taknyosokat, akik csak a szexről meg a bulizásról tudnak beszélni meg le kell koptatni gyorsan. :D
2020. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!