Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha védekezés mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha védekezés mellett teherbe estek, mennétek abortuszra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Én már nő vagyok, nem lány, de az aborutsz nekem sosem volt vagy lesz opció. Szóval nagyon odafigyelek a védekezésre is és arra is, hogy a megfelelő partnerrel legyek.
2020. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
37 vagyok. Eddig még soha nem fordult elő, hogy ne sikerült volna a védekezés. De ha megtörténne a dolog, elmennék abortuszra.
2020. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
32 vagyok. Nem történt még ilyen, nagyon figyelek, hogy rendben szedjem a tablettát, de ha ennek ellenére besikerülne, nem tartanám meg. Soha semmilyen körülmény alatt nem vállalnék gyereket, a legrosszabb rémálmom.
2020. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen én elmennék. 21 évesek vagyunk a barátommal, 6 éve vagyunk együtt, harmadik éve lakunk együtt, a párkapcsolatunk abszolút stabil. Viszont egyikünk sem szeretne gyereket (legalábbis még) , egyetemre járunk és mindkettőnk családja viszonylag szerény körülmények között él, természetesen segítenének ahogy tudnak de nem szívesen fogadnánk el az anyagi támogatást. Nálam az sem lenne opció, hogy örökbe adom, mert egy évet már ígyis kihagytam a rossz iskolaválasztás miatt és nem szeretnék mégjobban "lemaradni", azért, hogy kihordjak egy gyermeket akihez úgyis elkezdenék kötődni, így nem akarnám örökbeadni így mégnehezebb helyzetbe hoznám magunkat. Mégegy plusz tényező, hogy antidepresszánsokat szedek lassan egy éve amiket valószínűleg nem tehetek le soha, és habár nagyon sokat javult már az állapotom, még nem érzem magam 100%-osnak és tekintve, hogy a betegségem hormonális alapú, ha most egy terhesség ezt ismét jobban felbirítaná, nagyon rosszul viselném ami sem a babának, sem a páromnak, sem nekem nem lenne jó.
2020. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartanám meg. Az ember azért védekezik, mert nem akar gyereket. Egy nem akart gyereket megtartani? Nagyon ritkán lesz belőle happy end.
2020. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt részem még baba parában.

Egyébként a kapcsolat és a saját lehetőségeim alapján döntenék. Jelenleg nincs párom, egyedül nem tudnék eltartani egy gyereket. Ha lenne mondjuk egy kalandom és terhes maradnék, elvetetném.

Más lenne a történet fekvése egy pár éves boldog kapcsolat esetén. Vagy ha 35+ éves jólkereső, saját lakással rendelkező szingli lennék.

2020. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%
Hogyan lehet védekezés mellett (gumi + bogyó) teherbe esni?
2020. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Okkal védekezek, van még vissza a tanulmányaimból is, egy kis semmi 30 négyzetméteres, egyszobás lakásom van, ahol a párommal élek és a fizetésem nagy része is még másra megy. Nem is vagyok alkalmas anyának, nem is vágyok rá, hogy az legyek, sok álmom van és egyikben sem szerepel gyerek, mert csak keresztbehúzná, ha lenne gyerekem, a jelenlegi átlagos életszínvonalamból a nyomorba zuhannék anyagilag, egyszerűen minden ezzel kapcsolatos gondolat taszít.


De remélem, soha nem kell ezt a döntést meghoznom. Én nem vagyok abortuszpárti, de azt sem tartom érdemnek, ha valaki bevállal egy gyereket a csupasz seggére. Semmivel nem lesz jobb ember, ha nem veteti el, csak épp a nélkülözésbe szüli, lelkileg és anyagilag tök felkészületlenül. Jelenleg ennek érdekében duplán védekezünk (óvszer+hormonális), és bízom benne, hogy nem lesz szükségem abortuszra soha. De ha a szülés és az abortusz között kell döntenem, inkább az abortusz.

2020. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Számomra nem opció az abortusz. Megszülném és ha a lehetőségeim engedik, felnevelném, ha nem, akkor pedig örökbe adnám.
2020. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!