Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy irjak ra ha meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak ra ha meg nem beszeltunk de csak szexet akarok tole ?

Figyelt kérdés
En vagyok a no es egy ferfire szeretnek rairni
2020. jún. 22. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas vagy:D
2020. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Kedvesen, semleges témát feldobva. Ha kialakul egy beszélgetés és bejössz neki, úgy is meg akar dugni. Ha te ezt jelzed is finoman, hogy benne vagy már nincs is miről tovább beszélni.
2020. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy.Én legalábbis nem írnék Rá az biztos.Nem tudsz olyan pasival ismerkedni akivel kapcsolatot is szeretnél és szexre is bejön?

Nem vagyok prűd, de ez azért számmora is magas...


Ha viszont mindenképp" Őt akarod egyszerűen mond meg, és ne kertelj. Itt nincs miről mellébeszélni.Vajon mit mondanál Neki?Hogy milyen a munkahelye?Mi a hobbija? Esetleg milyen ételt/italt kedvel? Teljesen fölösleges, sőt, tévútra viheted és még félreértené,hogy esetleg normál kapcsolatra szeretné Vele ismerkedni.

2020. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
U want sum fuk?
2020. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2020. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem irtad volna ki a nemed, mar tele lennel tanacsokkal.

Igy csak a szidast kapod mivel puncid van, mai vilag:D

2020. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó:"mai világ" Szerinted régen mit kapott volna? Dícséretet? Egyébként valóban nem kellene ítélkezni, inkább válaszolni.
2020. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Igy:"Kedves Ismeretlen!" Nagyon szimpatikus vagy a fotód alapján, határozottan bejön a külsőd. Bár komoly kapcsolatot nem szeretnék, szexkapcsolat céljából szívesen megismerkednék Veled.Én független (?) vagyok,viszonylag sok (kevés) a szabadidőm, a fővárosban (máshol) lakom,de mobil vagyok. Küldök egy fotót magamról, és ha viszont vonzónak találsz örömmel veszem a jelentkezésedet bármilyen formában!"
2020. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi 8as :)
2020. jún. 22. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!