Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet ez valamit a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit a szeretőm részéről?

Figyelt kérdés
Szeretői kapcsolatban ha a (nős) férfi szeretkezés közben azt mondja a szeretőjének, hogy szeretlek, az mire enged következtetni?
2020. jún. 22. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimondta. Nem kérdezted,csak mondta magától. Hát akkor szerinted mégis mire enged következtetni??????
2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy még sokáig téged akar dugni a felesége mellett, ezért azt mondja, amit hallani akarsz. Ha azt mondaná, hogy elválok, mert veled akarok élni, az azt jelentené, hogy szeret.
2020. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Vagyis de, jelent valamit, sajnos nem fog tetszeni a dolog, le is fogsz pontozni - de csak azért mondja ezt, mert így remél többet jobb "teljesítményt" az ágyban. Ezt szeretőket tart embertől hallottam, szörnyű stílusban adta elő - de attól még igaz.
2020. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is pont szex alatt mondta ezt a nős szeretőm.

Naívul elhittem.

2020. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy aki ezt elhiszi az meg is érdemli.
2020. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex extázisától kicsúsznak ilyen dolgok az ember száján...
2020. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta ezt pasi az első együttlétünk alatt, amikor belém hatolt, de nem vettem komolyan. Régi emlékek jöhettek fel benne. Voltak érzései felém, de ez akkor is erős túlzás volt, főleg, mert én másztam rá.
2020. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!