Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom eddig azt hajtogatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom eddig azt hajtogatta neki a fekete haj az ideálja (enyém is az), most meg 3 év után benyögi, h szereti a platinaszőke hajat is. Már nem tetszem neki? Vagy én túlzom el?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 18:53
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Igen, csak azért, mert látott egy csinos platinaszőke hajú nöt, már biztos egyből nem tetszel neki :DDDDD

Nem kell ennyire sarkosan látni a dolgokat.

A én páromnak meg a kedvence a rövid fekete haj, amilyen nekem pl. sose volt, ennek ellenére egyszer se éreztem azt, hogy ne tetszenék neki.

Az embereknek tetszhet nagyon sok dolog. És azért, mert nekem tetszik a zsiráf, nem biztos, hogy szeretnék egyet a nappalimba.

2020. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Eddig azt mondta, amit hallani akartál. Most megtudtad az igazságot.
2020. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem szerethet más hajszínt?
2020. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, sejtette, hogy ha elmondja, hogy a szőke hajszín is bejön neki, kiakadsz.
2020. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Es meg ettol fuggetlenul tetszhet neki egy barna csaj. Nem ennyire egysikuak az emberek.
2020. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak, lehet, hogy eddig tényleg nem tetszett neki a szőke haj, most meg már igen.

Neked is biztos vannak olyan dolgok amikről egy idő után megváltozott a véleményed

2020. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!