Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom magamtól! Mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtól! Mindennap legalább 2-szer maszturbálok. Hogy "szokjak" le róla?

Figyelt kérdés
Elegem van magamból. Minden apró kis nyögéstől felizgulok. Mindenről a szex jut eszembe. Még szűz vagyok, és egy darabig az is maradok. Légyszi ne írjatok smmi olyat h -gyere hozzám, majd én megoldom a bajod, meg stb.-
2010. aug. 1. 14:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy csak az ujjammal csinálom, de ahogy "kivettem" láttam h véres volt. Tegnap tisztasági betétet is kellett betennem... Ma is van bent a bugyimban de csak a biztonság kedvéért. Még nem véreztem akkor soha,. Nem is fájt, csak egy ici-picit. De észre se vettem. :S
2010. aug. 2. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!