Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek bele félmegoldáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek bele félmegoldásokba az emberek?

Figyelt kérdés
Itt olvasgatom a kérdéseket és teljesen kiábrándultam az emberekből. Csak használják egymást az emberek, beérik a másikkal csak, mert ő “nem elég jó” számukra, a másik pedig reménykedik. Miért kell egymást hitegetni, ha a másik nem elég nekik külsőre/ belsőre? Annyira elszomorít, hogy így “kicsesznek” egymással az emberek nem kicsi fájdalmat okozva ezzel. Zárja le az ismerkedést még a legelején és legyen korrekt, hogy bocs, de nem vagy elég a számomra.
2020. jún. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Sokan azt gondolják, hogy meg tudják majd változtatni a másikat, kihívás, vagy majd ő maga változik, esetleg nincs tisztában saját magával.
2020. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyen hitegetés áldozata vagyok, és teljesen kibuktam. :( Nem fogom fel, hogy miért nem közölte az elején, hogy csak kalandozni akar velem, semmi egyebet, ehelyett felébresztette bennem az érzelmeket, pedig én nehezen nyitok. De annyira nyomult, kedvembe járt, keresett, hogy nem láttam a sunyiságot a dolog mögött. Fáj a szívem... és nem tudom, hogy újra lesz-e még bizalmam valaki iránt. Nem értem az ilyen férfiakat, bocsánat, inkább pasikat (nem érdemlik meg a férfi megszólítást). Vagyis értem: mérhetetlenül önző, és ezért tapos bele mások lelkébe addig, amíg neki jó.
2020. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer adtam lejjebb, mindkétszer megmondtam, hogy nem ők az életem szerelmei, nem rájuk vágytam. Mindketten belementek ezzel a feltétellel, szóval nem gondolom, hogy becsaptam volna őket. Más kérdés, hogy ők becsapták magukat és azt gondolták, majd idővel beléjük szeretek.
2020. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Miért adtad lejjebb? Miben voltak különbek, mint te? Kinézet, személyiség, anyagi dolgok?
2020. jún. 24. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, egyszerűen úgy értettem a lejjebb adást, hogy nem éreztem irántuk szerelmet. Az egyik nagyon szegény volt, nagyon rossz családi körülményei voltak, én jobb helyzetben voltam, bár nem voltunk mi sem gazdagok, de legalább nem egy putriban éltünk és a szüleim dolgoztak. A másik nagyon gazdag volt és mindent megadott volna nekem.

Mindkettőt olyan helyzetben ismertem meg, amikor mást szerettem.

2020. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!