Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elmondanátok vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Elnézést ha kicsit hosszú lesz, köszönöm ha elolvassátok és válaszoltok!

Sokat gondolkodtam hogy ide vagy a Tinédzser kapcsolatok közé írjam a kérdést, de inkább ide írom, mert egyrészt ugye amikor ez történt akkor még tinédzserek voltunk, de most már felnőttek, másrészt jobban érdekelne felnőttek komoly véleménye.

Nos, elég fura dologról lenne szó, ami még általános iskola 8. osztályában történt, kereken 10 évvel ezelőtt. Akkor voltam először szerelmes, egy évvel fiatalabb lányba (ő 7-es volt, 13 éves, én 8-os, 14 éves). Történt hogy véletlenül megtaláltam a telefonszámát az egyik padban (halál komolyan megtörtént, hatalmas ajándék volt a sorstól), és írtam neki egy üzenetet, majd beszéltünk is, meg csináltam e-mailt és ott folytattuk. Viszont fontos, hogy nem mondtam el ki vagyok, csak azt hogy egy suliba járunk. Légyszi ne kövezzetek meg ezért: tudom hogy nagyon gáz ez, de még gyerek voltam, ráadásul az első szerelmem volt, talán érthető hogy kicsit ráparáztam meg nem tudtam hogy illik, nyilván ma már nem tennék ilyet de akkor jó ötletnek tűnt. Szóval hiába kérte nem mondtam el ki vagyok, amit ugye bánok, de így nem is tudta meg és utána nem lett belőle semmi, másik városban mentünk gimibe és nem beszéltünk többet.

Viszont mostanság megint eszembe jutott, és így felnőttként bánt hogy így "szórakoztam" vele (pedig komolyan beleszerettem, csak ugye egy balfék voltam), és arra gondoltam talán így 10 év után megérdemelné hogy megtudja hogy én voltam.

Kérdésem: ti megírnátok neki? Vagy ennyi idő után már lényegtelen és felesleges?

Köszönöm a tanácsokat! :)

24F



2020. jún. 27. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már semmiképp, régen volt és ő is ugyanúgy gyerek volt. Igaz akár eltudom képzelni "vicces" sztoriként (attól függ ő hogy élte meg) ha jóban lennétek, de így 10 év után ezt csak odadobni neki több mint felesleges.


A te döntésed ha mégis elakarod mondani, de akkor már semmiképp sem írásban, az megint nagyon gagyi. Legalább egy jó hangulatú találkára hívd el és majd ott valamikor elmondhatod, úgy azért értelmesebb, de ismét, én ezt már nem erőltetném.

2020. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű elképzelni, hogy neki már van fiúja, alighanem megváltozott a telefonszáma is, de lehet, hogy egyik sem.

Én felhívnám, felfedném magam és megkérdezném, hogy akarna-e egy találkozást.

A válaszába belenyugodnék és tovább nem erőltetnék semmi vele kapcsolatban.

2020. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem ez még valamilyen szinten aranyos is. 14 évesen még nagyon kisgyerekek voltatok. Igaz szerelem neten ki sem alakulhatott, hisz nem ismertétek egymást úgy meg annyira.

Viszont én a helyedben felkeresném, elmesélném neki, hisz vesztenivalód kb semmi. Emiatt nem hiszem, hogy haragudna.

2020. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem biztosan mosolyt csalna az arcomra ha jelentkeznél és megtudnám ki vagy, bármi is legyen a jövőben ezek alapján
2020. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Figyi de ne kamu profilrol, joga van tudnia ki irogatott akkor neki nehogy rettegjen, de azert ezt is tudni kene tálalni, mellesleg ne csodalkozz ha esetleg kapsz egy taslit netalantan, mert ma olvastam egy ilyen kerdest hogy hogy lehet kideriteni valaki irasa alapjan hogy kicsoda es milyen ember mert noname modon irogattak neki azt nem tudom hogy zaklattak-e vagy egy nagyon felenk rajongoja marmint aki ugy szerelmes hogy csak igy mer írni az elofordulhat hogy félreértik, nehogy félreértésből feljelentsen vagy zaklatasnak higgye. Szerintem joga van tudni de ennyi idő után nem tudom van-e értelme.
2020. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyes írta! Ha elakarod mondani neki akkor személyesen de semmiképpen se üzenetbe és pláne ne kamu oldallal. 5-ös vagyok.
2020. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én akkor foglalkoznék ezzel ha reménykednék folytatásban...

Előtte győződj meg róla, hogy nincs e valakije..

Amúgy aranyos kis történet 😊

2020. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Azért vicces lenne,hogyha nem is az ő száma lett volna. :)

Szeretnél tőle most valamit??

Nekem úgy tűnik,de lehet benéztem. Ha igen,kezdetnek jó,ha elmondod. Gondolok arra,lesz az elején miről beszélgetnetek.

Tapasztalat ,hogyha meginog a kapcsolat szép emlèkek felidézésével kicsit javítható a helyzet.

Ha benne ez az smsezgetés szép emléket hagyott,akkor máris van egy jó pontod nála.

Lehet ,csak neked fontos emlék a dolog, ő kb nem is emlékszik rá,azt hitte szórakoznak vele...

2020. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bájos tinédzser történet, amiből 12 egy tucat.

Ha csak úgy beállítana egy volt iskolatársam 10 év után,

hogy "én vagyok a titokzatos hódolód, aki nem mondta meg a nevét",

rávágnám: "Akkor is tudtam, megismertem a hangodat, meg sokszor kerülgettél, néztél, rájöttem, te vagy az".

Ehhez mit szólnál?:-D

De az is felmerülne, hogy már így felnőtt korban mi a célod azzal, hogy ezt a kis kamasz-epizódot fontosnak tartod megosztani velem.


Valóban előfordulhat, hogy azóta már komoly párkapcsolatban él, lehet, már gyereke van, de az is, hogy nem is él itthon.

2020. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És mi van, ha nem az ő száma lett volna, és végül mindketten ismeretlenek maradtatok volna egymás számára?

Ez is egy lehetséges csattanó lehet.


Kamaszkori, megtörtént eset. Lakótelepen laktunk, és a telefonszámok

szinte egymást után következtek, mert mindenki szinte egyszerre kapott telefont.


A nővéremet nevezzük, mondjuk Katalinnak, engem meg Ágnesnek.

Két kapuval arrébb is lakott egy testvérpár, szintén Katalin és Ágnes, ők fiatalabbak nálunk.

Csörög nálunk a telefon, felveszem: - Szervusz kislányom.

Furának tűnt a hangja, de válaszoltam: - Szia!

Erre felcsattant: - Mi az, hogy "szia"? Hogy beszélsz te?!

-Na, de apa!

-Kati mit csinál?

-Dolgozik.

-Mi az, hogy dolgozik?

-Dolgozik a hivatalban.

-Milyen hivatalban?

És akkor jöttünk rá, hogy egyetlen számot félretárcsázott, és mindketten abban a hitben voltunk jó ideig, hogy "apa-lánya" beszélgetést folytatunk.

:-D

2020. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!