Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az exem profilját nézegetem?

Figyelt kérdés
Van, hogy 2-3 hetente ránézek. Összejönni már nem fogunk, de ez ilyen beteges dolog bennem, vagy nem tudom....( csaj vagyok egyébként,ha ez vmit számít a kérdést illetően)

2020. jún. 30. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem engedted el lélekben, szóval valahol természetes. De ha normálisan túl akarsz lépni, akkor lehet tiltani kéne, még ha csak átmenetileg is.
2020. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Miért nézed? Nosztalgiázol, kíváncsi vagy hol tart vagy összehasonlítást végzel?
2020. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Gáz. Vegyél egy macskát.
2020. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne gáz? főleg ha negatívat álmodsz,rossz megérzésed van az illető személyével kapcsolatban és annak jelentése is van. Nem is kis horderejű. Főleg ha sok év volt az együtt töltött idő is volt. Szerintem természetes.
2020. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2! Igen, nosztalgiázok is, kiváncsi is vagyok :)
2020. jún. 30. 23:15
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha ő dobott akkor normális mert te még szereted majd elmúlik!

Ha te dobtad akkor meg megérdemled hogy ezt csinálod reméljük életed végéig fogod!!

2020. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#4 ! Nem álmodom vele , csak szerintem nem tudok túllépni rajta.
2020. jún. 30. 23:17
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves 6! Ő dobott, ha ezt lehet annak nevezni....de köszi a jóindulatot ! 😔
2020. jún. 30. 23:18
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát gyerekek, ennyi rosszindulatú egyedet egy helyen, csak lesek nagy szemekkel. És akkor még csodálkoznak egyesek, hogy a faszik miért olyanok amilyenek. Hát azért mert egy épkézláb normális érzelemvilágú nő nincs közöttetek.
2020. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

7 Ez nem igaz, főleg ha sok sok év telt el.


Az én exemmel én álmodom, rengeteget, pedig tengernyi év telt el és nem azért mert visszaakarnék bárkihez is menni, hiszen saját családom van és élem az életem. Viszont eddig a komolyabb álmaim szinte mindegyik, ami jelentéssel bírt: bekövetkezett.

2020. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!