Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szét mentünk hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szét mentünk hogyan tudok megválni tőle hogy ki költözzön az albérletből,mivel megcsalt?.

Figyelt kérdés
Hellosztok röviden tömören vázolom a témát,Együtt laktunk barátnőmmel egy albérletben viszont a leányzó megcsalt engem de engem ide köt a munkám és nem is akarok ki költözni,de ma be jelentette a kisasszony hogy ő se hajlandó ki költözni de közbe van más palija...Ilyenkor mit tudunk tenni vagy esetleg lehet is akármit?

2020. jún. 30. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a nevére szól a bérleti szerződés?
2020. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Közös néven van.
2020. jún. 30. 23:17
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
szerintem beszélj a tulajjal, hogy a mi a helyzet :) én ott hagytam a exemnek a lakást de ez budapest kb azonnal találtam másikat, de ma már nem lennék ilyen jó fej
2020. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Igen, persze. Szereted a hagymásbabot?
2020. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
2 Akkor maradtok, aztán aki hamarabb megunja a bulit, az lép először.
2020. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Mondd el a foberlonek, hogy o csalt meg es neked ott van a munkahelyed. Szerintem elkuldi a lanyt, ha normalis.
2020. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

6 Szerintem egy értelmes ember a így ezt nem teszi, mert a végén mindketten kikerülnek. A vidéki kofa szemlélet meg nem dívik a Fővárosban.


Tiszta szürke béka effectus.

2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
7 Miert kerulnenek ki? Ha hozzam ezzel jonne a berlom, hogy nem tudnak donteni, siman dontenek helyettuk. Valahogy meg kell oldani a helyzetet nyilvan, szerintem jobb megoldas a lakas tulajdonosara bizni, mint az, hogy ott elnek egyutt es szivjak egymas veret, hatha valamelyik vegul beadja a kulcsot :D
2020. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Én meg a fôbérlô helyében nem döntenék helyettük, bármelyik mondhatja, hogy a másik csalta meg, ki tudja melyik hazudik. Döntsék el maguk, vagy költözzenek ki mind a ketten.


Amúgy maradjatok csak ketten ott, pont jól jön, hogy a csajnak már van palija. Te meg legyél otthon minél többet, ne lehessenek ott nyugodtan, ha meg csak érte jön, akkor is intézd úgy, hogy lásson, pl. az erkélyen. Hadd érzékelje a másik pasi a jelenlétedet. Melyik pasi ne utálná, ha a csaja együtt lakik az exével? Majd ô meggyôzi a csajt, hogy költözzön el.

2020. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Hordj fel mindenféle nőcskéket és a nappaliban szexeljetek jó hangosan. Nem baj, ha megjátszott. Garantálom, hogy a csajodnak hamar elege lesz ebből, ez még ha nem is az exed, csak sima lakótársad, akkor is zavaró lenne. Vagy folyamatosan hajts rá és látványosan próbáld meg folyamatosan megdugni őt. Az új palijának tuti lenne néhány keresetlen szava, de előbb beszélné meg a csajjal, hogy költözzön el mellőled.


Amúgy miért akar maradni? Most nem azért, de ha van más palija, meg egyébként is szakítottatok, akkor mi buli van abban, hogy ott marad az albérletben? Költözzön az új kanhoz, ha már ennyire nem bírt magával, még mindig jobb, mint a te nyakadon maradni.

2020. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!