Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy amire vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy amire vágyom (család,gyermek,feleség) szinte elérhetetlen? Valahogy nem számit manapság már ez ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Van ami totálisan elérhetetlennek tűnik, aztán történik valami, és hopp a kezedben van és te nem érted, hogy miért. 20-27 éves korig láthatatlan próbában vannak az emberek. Ez egy olyan próba időszak, aminek ha vége, akkor gyümölcsözni fog. Vagy pozitívan, vagy negatívan, attól függően, ahogy az adott illető "produkált" a próbában. Ezt nem árt ha elraktározod, és ha még van időd, akkor gyorsan javítasz, ha hiba van.
2020. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párod? Gyúrj, nézz ki férfinek, öltözz, beszélj, viselkedj normálisan, és előbb-utóbb beleakadsz valakibe. Helyetted nem fog senki becsajozni. Nem lett kevesebb nő, csak az internet miatt a nők ki vannak képződve, elvárják a normális, dolgozó, kereső, apa és családképes férfiakat, nem a nyafogást. Kizárólag rajtad múlik, érted?
2020. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen próbaidőszakok az ember életében, bizonyos korokban. Nézz utána.
2020. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Jelenleg is van párom,pusztán neki valahogy nem számit ez. Beszéltünk róla,szeretjük egymást de nem tudom,hogy megéri e így benne maradni.

( sportolok,férfi vagyok,és normálisan szoktam megnyilvánulni😀😀)

2020. júl. 1. 18:38
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hogy a párod nem akar feleség és családanya lenni? Személy szerint ezen mondjuk nem vagyok meglepve.
2020. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tapasztalom én is,hogy csúsznak el ezek az értékek,sajnos. 5/5 mire gondolsz?
2020. júl. 1. 18:43
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Feleségnek / családanyának lenni nettó szívás.
2020. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Maradnál otthon gyereket nevelni amíg a párod dolgozik és karriert épít? Főznél, mosnál, takarítanál, gyereket nevelnél teljesen egyedül? Ha ezekre nem a válaszod akkor már nem is kell találgatni, hogy miért nem akarnak a nők gyereket.
2020. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tudtommal ha ez a helyzet mindkettő ember feladata a gyereknevelés,nem csak a nőé.
2020. júl. 1. 19:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és mondd csak, 50-50%-ban osztoztok a pároddal a házimunkán?
2020. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!