Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent neked a romantika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent neked a romantika?

Figyelt kérdés
ird le
2020. júl. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Mikor elviszem a csajt és éjszakai kirándulásra, udvarolok neki ő csokolgatja a nyakam!

Rá két hétre bérelünk közösen egy szép kis vidéki házat, nagy francia ággyal amibe szépen védekezünk!


Én atölelem ő pedig azt mondja hogy legyünk csak barátok mert már az is furcsa neki hogy egy ágyban fekszünk!!


Ez megtörtént!


🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
* szépen befekszünk
2020. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Balatonon megkézni közösen a naplementét. Reggel ágyba vinni a kávét. Spontán átölelni, megpuszilni. Megvédeni.
2020. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat, nem vagyok romantikus alkat.
2020. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem azt, mikor reggel arra kelek, hogy a barátom ott van mellettem, megkérdezi, hogy kérek-e kávét, aztán hoz nekem a szobájába egy csészével, majd megsimogat meg megpuszil és hercegnőmnek hív.

Igazából ő annyira nem romantikus alkat, nála ennyire futja, de mivel én sem vagyok annyira az, így igazából nálam ez teljesen jó. Pl.: Valentin napot sem ünneplem, mert hülyeségnek tartom, de tudom, hogy sok ember szeret ilyenkor romantikusan vacsizni vagy ilyesmi. Szóval ez egyénfüggő és nincs konyhakész válasz rá.

2020. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem inkább pillanatokat jelent.

Pl. mikor csak fél pohár üdítőt tölt, mert tudja, hogy soha nem iszok meg egy egészet. Vagy vannak olyan összenézéseink, amikor egy pillanatra érezzük egymás gondolatát is. Szóval számomra elég nehéz ezt így szavakkal meghatározni, mert inkább érzéseket jelent, mint tetteket

2020. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!