Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parok akiknek egyszemelyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parok akiknek egyszemelyes ágyuk van! hogy oldjatok meg az egyuttalvast?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Régen nekünk is egyszemélyesünk volt, kicsit kényelmetlen egy idő után, főleg nyáron.

Nyilván összebújva kell aludni, de egy idő után váltani kell, mert valakinek úgy sem lesz kényelmes.

2020. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Régen mi is aludtunk egyszemélyes ágyon, borzasztóan kényelmetlen

1-2 éjszakát ki lehet bírni szorosan összebújva, de hosszútávin nem bírnám

2020. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Míg nem költöztünk össze párommal, mi a földön aludtunk. Vagyis a szőnyegen, az ágy mellett. Az egyszemélyes ágyamon sokszor még én sem fértem el, pedig nem vagyok kövér (annyira). Összeköltözés és eljegyzés után vettünk egy kétszemélyeset.
2020. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Egyszemélyes agyam van, mert az én agyam csak az enyém.
2020. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi mindig viccet csináltunk belőle és “piknikeztünk” a szőnyegen :D

egyébként kifejezetten romantikus volt. azóta összeköltöztünk, de esküszöm, néha eszembe jut, hogy alhatnánk minden 4. nap mondjuk a szőnyegen (mert természetesen jött velünk a lakásba)

2020. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!