Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a kockahas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kockahas és kinek?

Figyelt kérdés

Teszem azt a barátnőm azt mondta szereti ha valakinek kockahasa van, de nem fontos neki.

Nekem sincs de mégis szeret és így tetszem neki állítása szerint(vékony vagyok, nem kockásh a hasam csak simán lapos).

Most akkor hogy van nálatok lányoknál ez a kockahas mánia, fontos vagy nem fontos?

Puszta kíváncsiság ;D



2020. júl. 6. 02:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sokak szerint szép a kockahas és tetszik nekik, de inkább a fiùknak fontos hogy ettől az egekbe szökjön az önbizalmuk. Erről az állításról mi a véleményetek? :D
2020. júl. 6. 02:47
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Sok csajnak bejön. De bafhatod a kockáidat, ha csóró vagy.
2020. júl. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Szerintem hasonló, mint a széles vállak, az erős állkapocs. Az ösztöneikre hat, jó genetikát látnak a pasiban, akivel érdemes utódokat létrehozni:)
2020. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a kockahas, de nem az fog kitartani mellettem a nehéz időkben. Páromnak, mikor versenyszinten sportolt (akkor még nem ismertem, csak képet láttam) volt, és nagyon szexi volt vele. Aztán felszedett egy kicsit, és nyilván a kockái bánták. Én így ismertem meg. Nem volt bajom vele. Egy hónapja megint lettek kockái, és most fog edzőtáborba menni (már csak hobbi szinten edz). Nyilván nem bánom, de amíg nem egészségtelenül túlsúlyos, az sem zavar. Őt szeretem, nem a kockáit, vagy a bicepszét.
2020. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, nekem tetszik, de valóban nem fontos, ha egyébként egy pasi bejön, akkor csak a kockák hiányától nem lesz kevésbé vonzó számomra.
2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint tetszik, de egyáltalán nem fontos vagy elvárás.
2020. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetszik, de nem azert lennek csak valakivel mert kockahasa van, tehat nem ez a mérvadó 😃
2020. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
póló alatt nem látszik, hogy kockás. Ha meg összejössz vele és leveted a pólódat és látja, hogy nem kockás, akkor nem fog úgy elhajtani, hogy "bocs, de hol vannak a kockáid haver?".
2020. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is tetszik, de ha nincs az se okoz gondot amég nem puha pocakos.
2020. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!