Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a nálam 15-20-25 évvel idősebb férfiakhoz vonzódom huszonévesen?

Figyelt kérdés
Rá szokták fogni arra, hogy apakomplexus, de mi is az az apakomplexus? Amennyire én tudom, annak a legfőbb oka a rossz kapcsolat (vagy a kapcsolat hiánya) az apával, de nekem például mindgis nagyon-nagyon jó kapcsolatom volt apámmal, imádjuk egymást.
2020. júl. 7. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Senkit sem érdekel.
2020. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Vén f*** kell a pitchádba?
2020. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Ez nálam is pont így van, nem tudom az okát, de nem foglalkozom ezzel :)

Ilyenek vagyunk

2020. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne az oka, mert tisztában vagyok vele, hogy nem ez a "normális", de ilyen vagyok.. és úgy gondolom, mindennek van oka, hogy ki miért oylan, amilyen, csak meg kell találni.
2020. júl. 7. 22:40
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Apáddal vagy valamilyen férfi rokonoddal nem stimmelt valami gondolom. Akkor szokott lenni ilyen aberráció ha korábban volt valami trauma
2020. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
ez nem apakomplexus, sem pediglen aberráció. nekem is az idősebb férfiak jönnek be, nem a huszonéves kis nyomik. szerintem érthető, jogod van hozzá, másnak meg köze nincs. ja és nem a pénzre megyek, van nekem elég, köszi.
2020. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy neked is van, nem lesz normális.
2020. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Elovlastad, amit írtam? Direkt leírtam a hozzád hasonlók miatt, hogy nem apakomplexus. Sem apámmal, sem más férfi rokonommal nincs traumatikus élményem, és jó a viszonyunk nagyon.
2020. júl. 7. 22:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem értem, ha neked az jön be akkor miért nem próbálod ki milyen egy idősebb pasival? Aztán meglátod, eldöntöd, hogy jó ez neked vagy sem. Szerintem rajtad kívül nincs senkinek köze hozzá ki a választottad.
2020. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, tudok neked olyan nálad 15-20-25 évvel idősebbeket mutatni, akikhez nem vonzódsz....:)
2020. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!