Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok hogy undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok hogy undorodom a férjemtől?

Figyelt kérdés

Szépen lassan alakult ki ez a 16év alatt. Elhidegültünk. Kijár külföldre. Ha haza jön akkor is csak a facebookot nézi játszik alszik. Gyerekekkel nem igazán foglalkozik. Így ők se szeretik annyira.

Undorító mert sokszor nem fürdik. 16 év alatt kb.5ször mosott fogat ha kiveszekedtem mert büdös volt. Nincs foga ami van az is rohadt. Állandóan az orrát turja de nagyon durva szinten utánna meg fogdos mindent vele.


2020. júl. 10. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem csak az ő sara, hanem önmagad bizije. Akinek a férje ilyen, az önmagát mutatja meg nőként, hogy milyen.
2020. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

11+ Ez a gyümölcsöd.


Minden partnerem emeltem, és emelkedett.Onnan ahonnan jött, klasszisokkal magasabb szinten engedtem el, és még a csúnyából is herceg vált, amiért bomlottak a libák.:D


Látod a különbséget?:D

2020. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 12-es válasz érdekes. Miért kellett minden partnereden emelni?És hogy "varázsoltál" a csúnyából herceget? Erre nagyon kíváncsi lennék. Ahogy azt se értem,hogy miért kellett csúnyával (akit Te annak tartottál) megismerkedned, és miért olyat kerestél akit emelned kellett?
2020. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

13 olyan vagy mint egy játékgép, csak tudni kell mit kell megnyomni rajtad:xDDDD


Nem egy darab herceg van a világtörténelemben, és vannak kik kisebb segítségre szorulnak, szemben azokkal akik helyesek, és pár útó munkára van csak szükségük

2020. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13+ Tőlem a varázslás távol áll, én szeretni szoktam az embereket:D Kit így, kit úgy:) De mindegyiken meglátszik a tőrődés.
2020. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, mindenki olyan ember mellett van aki passzol hozzá. Úgy látszik, neked ez jön be. Pláne h 16 éve vele vagy, ez ám a sírig tartó szerelem. :)
2020. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondtad ezeket a dolgokat neki, hogy ez nem tetszik, és hogy miért van?

Így elsőre én egyfajta tükröt tartanék elé, azaz én sem foglalkoznék magammal (persze csak otthoni keretek közt), hátha észreveszi magát. Mit szeretnél: folytatni vele, vagy hagyni az egészet? Mérlegelj, mi lenne a jobb?

Ha nem megy semmi sem, akkor külső segítséget kérnék pl.: a helyi családsegítő által.

2020. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!