Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fektessek sok energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fektessek sok energiát a külsőmbe, ha úgy se vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés
Hiába edzek, hiába nincs rajtam felesleg, hiába öltözök szépen, még sincs eredménye. Sőt ha volt is kapcsolatom, is csak belém rúgtak.
2020. júl. 10. 14:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mások kevesebb erőbefektetéssel jók akárkinek.
2020. júl. 10. 14:40
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld ki , hogy nem fektetsz bele annyi energiát.


ÉS úgy gondolod, hogy a külsőd okoz csak problémát? Nem lehet, hogy mással is probléma van? Mit gondolsz?

2020. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd el magad, hátha úgy kívánatosabb leszel.
2020. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Volt eredmény, mert kapcsolatban voltál, az hogy nem jött össze az emberek nagy részével előfordul, nem is egyszer. Nem hátra kellene nézni, hanem előte.
2020. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Oké, akkor most írd le reálisan is, hogy mi a helyzet. Mert valószínűleg közel sem az, amit előadtál. Vagy egyszerűen mutass egy képet.

Volt itt egy srác, aki azt állította, hogy ő bizony évek óta edz és mégsem ér semmit. Hát, fél év alatt több eredmény látszódott rajtam, mint rajta az állítólagos évek óta tartó edzésével.

Volt olyan srác is, aki ragaszkodott hozzá, hogy a pólót betűri, mert az úgy jó és ő bizony divatosan öltözik.

2020. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt már úgy hogy kevesebb energiát fektettem magamba, akkor se értem többet.
2020. júl. 10. 14:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne a nők miatt fogyelj oda magadra és legyél igényes, hanem magad miatt.
2020. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez megint csak egy újabb panaszkodós kérdés. Tök mindegy, hogy mit fogunk válaszolni, kibújsz majd a felelősség alól és kifogásokat fogsz mindenre keresni.

Ne fektess magadba energiát. Szenvedj tovább, mert láthatóan neked ez a jó.

2020. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
A kulselyeert sosem más miatt tesz az ember, hanem maga miatt.
2020. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

#9: Ezt melyik coelho könyvből olvassátok és miért erőltetitek ennyire?

A külsőnk és annak fejlesztése elsősorban a környezet miatt történik. Nem véletlen, hogy egyes kultúrákban más az ideál.

Plusz elég bárkinek bemenni egy kondiba vagy szépségszalonba beszélgetni. A többség nem (csak) magának akar tetszeni.

2020. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!