Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá szeretném venni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szeretném venni a barátnőmet, hogy jöjjön velem úgy sétálni az utcára, hogy nem vesz melltartót a póló alá. Ő húzódozik, nem akarja. Miért nem akarja vajon?

Figyelt kérdés
Imádom, amikor otthon úgy jár-kel, hogy nincs melltartó a póló alatt, és látom, hogyan mozognak, ugrálnak, hullámzanak a gyönyörű mellei a textil alatt. Izgi lenne számomra, ha az utcán ezt más pasik is látnák, és én büszkén feszítenék a barátnőm mellett, hogy ez a csodamellű csaj az enyém. Ti csak bámulhatjátok ezt a két gyönyörű félgömböt, de játszadozni velük csak nekem van jogom.

2020. júl. 10. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Mert normális?

Veled ellentétben

2020. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
21%
Én rávettem már barátnőmet párszor erre. Igaz egy vacsorába fájt. :D
2020. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érted miért vagy krva gáz, akkor felesleges magyarázni. Nyugi, majd hamarosan észbekap és egy másik pasi fog velük játszadozni, lehetőleg egy olyan, aki legalább egy kicsit tiszteli a lányt.
2020. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb meg majd bugyit se húzzon, nem?
2020. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, simán kimegyek melltartó nélkül az utcára. A kérdező kérdésfeltevése az gusztustalan!
2020. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak pasik latnak. Es van az a foku mell-ugrandozas, ami mar az a kategoria, mint tapados mackonadragban also nelkul farkat himbalni.
2020. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Ezért mondom mindig, hogy magatokból indultok ki, mikor azt hiszitek, a nők a barátnőiknek választanak pasit. Kicsit homi, hogy arra izgulsz, hogy más férfiak izgulnak a barátnődre.
2020. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Te beteg vagy. Én sem hordok mindig melltartót, de ez függ a ruha szabásától, anyagától. Pólót tuti nem vennék fel nélküle, de nem is ez a baj, hanem hogy te azon élvezkedsz, hogy mások bámulják.
2020. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
14%

"Kicsit homi, hogy arra izgulsz, hogy más férfiak izgulnak a barátnődre."


Ugyan mi lenne ebben a homi? Semmi "homi" nincs benne.

2020. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Más férfiak izgalmára izgul.
2020. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!