Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értik félre a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értik félre a férfiak a kedvességemet, segítőkészségemet?

Figyelt kérdés
Naponta ügyfelekkel találkozom, az alaptermészetem is olyan, hogy mindenkire mosolygok, kedvesen viszonyulok. Nagyon sokan ezt mégis úgy értelmezik, hogy akarok tőlük valamit és flörtölök velük, holott nem.
2020. júl. 10. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert manapság olyan ritka az udvariasság, hogy gyakran félre értik.
2020. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek kellene normálisnak lennie, nem a flegmatikus, lenéző modornak.
2020. júl. 10. 21:23
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
A flört és a kedvesség nem egyforma.
2020. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Azért az se mindegy, milyen ügyfél...hajat vágsz neki s rásimulsz-meglököd néha...

Aktakukac meló s meg meg érinted iratátadásnál vajon...


Szerintem átléped a kedveskedéssel a határt bár nem írtad, mit csinálsz ugye...


Részemről zavaró a túlzott kedvesség, mert olyan hülére vevő színjáték 99%-ban s ez mindig be is igazolódik.

2020. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Semmit nem szoktam belelátni egy-egy mosolyba, figyelmességbe, udvariasságba, segítőkészségbe, főleg akkor nem, ha az adott illető a munkáját végzi. (recepciós, eladó, pénztáros stb.)
2020. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem rengeteg olyan ismerősöm van, aki lépten nyomon mindenkivel flörtöl. Igen, a szomszéd Mari nénivel is. De ez nem jelenti azt, hogy akar is tőlük valamit. Szerintem egónövelés. Bár sokan párkapcsolatban vannak, sőt, házasok.
2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel nekik.
2020. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félreérthető jeleket adsz, ami már flörtnek számít, vagy nagyon csinos vagy.
2020. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezel egy nőt hogy akár felszedni egy férfit akkor a legelső válaszok az lesznek hogy mosolygós, kedvesség.
2020. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Mo.-n élünk, a társadalmunk teli van egy halom deviáns emberrel, akik szinglik, elváltak, alapból egyszülős családból nevelkedett, így vágynának a másikra, így mindennel bepróbálkoznak.


A másik: ugye ez egy alapkövetelmény sok helyen, hogy az ügyféllel szemben kedvesnek kell lenni. Ez egy művelt országban nem feltűnő, bevett szokás a protokollokban. Mo.-n hiába történt 1989-ben egy rendszerváltás, és megjelentek a külföldi cégek, népünk még ma sincs felnőve az ott elfogadott szabályokra, követelményekre.


A két pont együtt adja ki ezt a h*e hozzáállást, amit kérdezett a kérdező.

2020. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!