Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderül hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy egy csúnya nőnek tetszik egy férfi a munkahelyen, akkor mindenki megalàzza. Nem szörnyű igazságtalan ez?

Figyelt kérdés
Egy csúnya nő már tinikoràban megtanulja hogyha vonzódik egy fiú iránt azt alaposan el kell titkolni, mert nevetség tárgya lesz ha neki áll flörtölni. Igen ám, de a vonzalom nem olyasmi amit hosszú távon, egy összeszokott környezetben, mint pl felnőttként a munkahelyen, el lehet titkolni. Az ember hiába kimért, tàvolsàgtartó, ha a testi reakciók elàruljàk, pl látványos elpirulàs, dadogàs ha az adott férfival kell beszélnie. Ezt, úgy vettem észre az idősebb kolléganők egyből kiszúrjàk, és ha olyan tipusuak, hamar megindul a pletyka. Szegény csúnya nőre pedig megalàzó, vagy sajnalkozó beszólâsok várnak ezután, a férfi pedig elkezdi látványosan kerülni még ha a munka megkívannà a kommunikációt akkor is. Szerintem ez borzasztó igazságtalan a társadalom részérōl, hiszen a nő erről nem tehet, a vonzalom jön és kész, ő csak azt teheti hogy próbálja leplezni, de a fentebb írt akaratlan testi reakciók miatt nem mindig sikerül. Bezzeg ellenkező esetben, ha egy szép nő a történetünk szereplője, ő nemhogy nem kell hogy leplezze a vonzalmàt egy munkatars iránt, hanem nyíltan nekiàllhat kacérkodni a pasival. Ezt mindenki élvezi, a férfi is akiről szó van, és a női munkatàrsak drukkolnak, a férfi munkatàrsak pedig poénkodnak, hogy "de szerencsés vagy haver". Ha nem is lesz belőle semmi, mert foglalt a férfi, vagy nagyon komolyan veszi hogy hàzinyulra nem lövünk, akkor is bőven legyezgeti az egójàt a dolog, és kedves marad a nővel, talán flörtöl is kicsit, a többiek pedig úgy figyelik az eseményeket mintha szappanoperàt néznének. Szóval ebben az esetben mindenki boldog és vidám a történetben, csak attól, hogy a nő szép... De tudom a világ ilyen hely, és attól hogy ezt leirtam nem fog megváltozni. Viszont ha már itt tartunk, szívesen fogadok tanácsokat hasonló helyzetben lévő vagy benne volt emberektől, akár csúnya férfiaktól is, hogy hogyan lehet ezt megúszni. Hogy lehet parancsolni a testnek, és úgy viselkedni a kiszemelttel szemtől szemben, hogy senki ne jöhessen rá a titkunkra? A pirulàs ellen valamennyire hatásos az alapozó, de azt nyári időszakban én nem bírom elviselni magamon.
2020. júl. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Kedves Troll, neked nem véletlenül az a legnagyobb bajod, hogy egy nálad csúnyább nőt, jobban szerettek, és még mindig szeretnek mint téged?:D mert már kezdesz begolyózni a csúnya nők miatt, amint elnézem:D
2020. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyok semmilyen troll. 29 éves nő vagyok, ilyen helyzetben, és soha többé nem akarom ezt àtélni, mert félek ràmegy a munkàm, a szar hangulat miatt.
2020. júl. 15. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő, de akinek én tudtam, hogy soha nem tetszenék, vagy hidegen hagyom, annál soha nem is próbálkoztam és nem is jöttem zavarba, ha beszélgetni kellett vele. Sőt, még felszabadultabb voltam, mert tudtam, hogy úgyse jönne velem össze, tök mindegy hogyan viselkedem. Szerencsére én el tudom magam helyezni a "skálán".
2020. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nem a szépségen múlik a különbség hanem talán valamiféle oldottságon, ami a nem szép valakiben sokkal kevésbé lesz meg. vagy más ilyen viselkedéses dolgon amit észre se vesz.
2020. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Szintén 29 éves csúnya nő vagyok, ismerősek ezek a helyzetek is... Ha van rá lehetőség, igyekszem kerülni az illetőt, pl. megkérek mást, hogy ő beszéljen vele, e-mailen keresztül bonyolítom, ilyesmi. Kérdés, hogy nálatok ez mennyire kivitelezhető. Ha nem az, akkor inkább az alapozó, bármilyen nehezemre is esik elviselni, még mindig jobb, mint a kínos szituációk. Vagy én szoktam magam "hergelni" is, hogy pff, ez is csak f.szból van, ennek sem jó akármilyen nő, persze, hogy a csini kis pitsákra csorog a nyála, r.hadjon meg, a sok szépséges kis nőcskével együtt... Ez így most leírva elég bénán hangzik, de nekem segít, idővel nagyon dühös leszek rá, megutálom, és akkor már nincs ez a zavaromban pirulok, szerencsétlenkedek dolog, inkább kicsit bunkó leszek, ami még mindig jobb.
2020. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csúnya nőnek máshogy kell meghódítani a férfit


Nincs csúnya nő.

Csak olyan aki belülről csúnya.

2020. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!