Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja ennyire a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja ennyire a pasi, hogy szemetesnek használjam?

Figyelt kérdés

Kb fél éve véget ért egy 3 éves kapcsolatom. Nagyon magam alatt voltam, küzdöttem még a kapcsolatomért hónapokig, de hiába, mert a volt barátom teljesen kiszeretett belőlem és egyáltalán nem akar velem beszélni se. Egyik nap viszont elmentem randira egy ismerőssel, és szóbahozta az exem, hogy nem tudja, hogy nekem mi tetszett benne, meg hogy olyan trehány, és tudja rólam, hogy ennek ellenére az elmúlt időben is legyeskedtem körülötte. Nem igazán tudtam ezt lereagálni, felfogtam, hogy most épp leszólta az exem, annyit válaszoltam, hogy részemről bonyolult. Később aznap pedig még a csókolózásra is sor került, és utána megjegyezte, hogy:"ezzel legalább segítek elfelejteni az exed". Kicsit szótlanul hagyott, hogy miért ennyire görcsös téma nála az exem, meg hogy azt akarja, hogy végre tegyem magam túl rajta, mintha bevállalná, hogy a lelkiszemetesem legyen. Elég nagy csajozós típus, szerintem nincs szüksége ilyen töröttszívű lányokra, akik csak arra használják őt, hogy valakit elfelejtessenek vele. Lehet csak én gondolom túl az egészet. Az exemmel tényleg nem szeretnék már foglalkozni, megváltozott a véleményem azóta, mióta másokkal is randizok és társalgok, és a gondolataimat is sikerült azért az új fiúnak másfelé terelni. Jó volt a randi különben, szeretek a társaságában lenni, csak ezt az exes témát a részéről nem igazán fogom fel.

Nektek mi a véleményetek róla?


2020. júl. 17. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Az új barátod csak úgy tudhat az exedről, ha te magad mondod el neki. Megoldás: új pasinak nem áradozunk/lelkizünk a régiről. Új lap, új pasi, új kapcsolat. Vagyis felejtsd el a régit, mert nem fog visszajönni, csak megmérgezi az új kapcsolatot.
2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Ezt az embert a környezetemben nem tűrném meg. Nem hogy még haverkodnék vele-a helyedben.
2020. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy kis városban mindenki ismer mindenkit, és az exem egy éve együtt dolgozott ezzel a pasival is, tehát ismerik egymást, az utcán is lekezelnek egymással. Maga az új pasi hozta szóba az exet, nem én kezdtem el áradozni róla.
2020. júl. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!