Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy azt érezd hogy a másik fél teljesen odavan érted?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok légyszi.

2020. júl. 22. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos
2020. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom el, hogy elvakultan szeressen. Sőt, ez hosszútávon csak bajt okozna. Nem kell, hogy mindent elnézzen, megtegyen helyettem, stb. De az fontos, hogy érezzem a szeretetét.


F

2020. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, nekem jó legyen, az a lényeg.
2020. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szexbe csak így megyek bele, ha tudom hogy nagyon akarnak.


Kapcsolatban elég, ha én szeretem, sajnos ez a ritkább..

2020. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos a szexhez, hogy érezzem, a másik akar engem. És pont engem. Nekem ez nagyon fontos.

Párkapcsolatban meg ez alap, nem? Annyi, hogy ott mindkettőnknek ugyanígy kell akarni, de szexhez elég ha ő akar engem nagyon, nekem meg bejön valamennyire.

N

2020. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szexnél fontos, hogy lássam, nagyon akar és oda van értem. Kapcsolatban fontos, hogy szeressen, és ott más dolgok is előjönnek. Érdekes módon a vak szerelem sosem elvárás nálam és sosem vezet jóra ha van.
2020. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Szexhez is, meg egyébként is, ha már itt a többiek kettészedték a dolgot.


27/N

2020. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A múltkor kajakozás után átnéztük egymást, hogy van-e rajtunk kullancs és amikor a párom a hátamat nézte, utána átkarolt és megölelt. Éreztem a hátamon a szívdobogását és a szorítását, ez nekem bőven elég.😊
2020. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ez nagyon romantikus, de ilyet a szeretőm is megtesz, aki nem hagyná ott az asszonyt értem. Szóval ez még önmagában nem jelent semmit.
2020. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közepesen fontos.
2020. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!