Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, már hónapok óta ismerjük egymást, még nem találkoztunk, ugyanis nem párkeresésnek indult az egész.

Napi szinten beszélünk, megosztunk egymással elég sok mindent. Párszor már felötlött a találkozás lehetősége, de a vírushelyzet miatt nem futottunk még össze. (200 km-re élünk egymástól)

Vannak időszakok (napok, hetek), amikor bókol, flörtöl, minden apróságra kíváncsi (hol jártam, mit csináltam), máskor meg szinte magasról tesz rám. Mogorva, nem érdeklődik, igazából beszélgetni sincs kedve.

Elmondása szerint nem velem van a problémája.

Ennek ellenére nem értem ezt a kettősséget, hogy hogyan képes egy vidán, érdeklődő, flörtölős ember egyik napról a másikra egy búval rakott figurává válni.

Találkozott valaki hasonló szituációval?


(29/N, 31/F)



2020. júl. 23. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak hülyít. Ne pazarold rá az idődet. Emellett még 200 km-re is van, nincs jövője.
2020. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha unatkozik vagy flörtölhetnékje van, akkor jó vagy neki, de igazából nem akar tőled semmit valószínűleg.

Alapból csak akkor lenne értelme, ha egy városba költöznétek.

2020. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát úgy bazki, hogy vannak az embereknek jobb és rosszabb napjai. Mivel nem találkoztatok még, ezért ki sem alakulhatott mélyebb kötődés. A férfiak is csak emberek, és te itt konkrétan a lehetetlen és a természetellenes viselkedést hiányolod.

Ezentúl nyilvánvalóan ha több problémája adódik, akkor az jobban leköti a figyelemét, mint mikor gondtalanabb.

2020. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Valamit rejt előtted. A rossz kedve meg pont ez miatt van, mert fél, hogy ha kiderül, akkor ejted. Viszont nem akar elveszteni-de nehezen tartja magát.
2020. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is vannak jobb és rosszabb napjaim, de igyekszem ezt nem másokon kitölteni. Az, hogy rejteget-e valamit, csak ő tudhatja. A "barátságunkhoz" valóban nagyon ragaszkodik, emiatt is furcsák azok az időszakok, amikor szinte levegőnek vagyok nézve.

2020. júl. 23. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

1# voltam

Azért hülyít, mert pár hónap után találkozás nélkül nyilván senki sem gondolja komolyan. Nem éri meg neki ennyi energiát fektetni, úgy hogy még nem is látott, ami normális. Neked miért érné meg?? Utána mi van ha előben kiderül, hogy nem is passzoltok? És ha mégis tetszenétek egymasnak, hajlandó lenne valamelyikőtök közelebb költözni, ami érinti nyílván a munkát, családot stb-t. Neked is kéne látni, hogy ez így értelmetlen, csak unaloműzésből vagy tudja franc miért csináljátok.

2020. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
5 Légy türelmes, és biztosítsd arról, hogy bizalmat szavazhat neked, nem vagy szószátyár. Értelmes és egyenes embernél ez mindig lök egyet a szinten felfelé..Csak a sunyiknál-és hátsó szándékúaknál nem jelent semmit.
2020. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. Nem párkeresés végett kezdtünk el beszélgetni, hanem egy közös munka miatt (ami időközben befejeződött), de ennek ellenére napi szinten tartjuk a kapcsolatot, a többi pedig már fentebb olvasható.

Mondhatni egy jó viszony alakult ki kettönk között a hónapok alatt, felmerült a találkozás, de nem lett randinak kimondva. A viselkedése meg hol baráti, hol ismerkezős-flörtölősbe megy át.

2020. júl. 23. 10:47
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hat ez így elég bizonytalan. Nem láttad még + az se biztos, hogy ugyanazt akarja. Én nem akarok rosszat, pont azért írom, hogy akkor vagy nagyon sürgesd meg ezt a találkozót vagy ne foglalkozz vele, utána csak csalódni fogsz ki tudja mennyi idő után. Érdemes lenne azt is tisztázni, hogy ő mit szeretne. Lehet, hogy csak egy jó estét szeretne veled, mert ilyen távolságból lehet meg se fordult a fejében komolyabb. Azt is értem, hogy munka miatt kezdődött, de most már nem a munkaidődet fordítod rá, ha majdnem mindennap írogattok az sok energia a bizonytalanra.
2020. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem felejtős.
2020. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!