Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet könnyedén barátkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet könnyedén barátkozni, ismerkedni? Nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy soha nem ismerkedtem könnyen. Ez gondolom annak is betudható, hogy nehéz gyerekkorom volt. Az édesanyámat születésemkor elveszítettem, a mostohaanyám olyan volt, mint a hamupipőkében, folyton magyarázta, hogy milyen ronda vagyok kiskoromtól kezdve. az apám mindig szigorú volt, a szó legszorosabb értelmében. 12 éves korom óta úgymond magamat neveltem, és az értékeimmel tisztában vagyok, és büszke is vagyok magamra, hogy nehéz sorsom ellenére mindig talpra is álltam. de valahogy az ismerkedés nem megy. és szerintem ezek miatt. nem tudok feloldódni idegen társaságban, pedig szeretnék én ismerkedni,de nem megy. ha alkoholt fogyasztok, az segít, de hát nem lehet mindig inni:(

azt mondják, hogy csinos lány vagyok(ebben van valami, mivel sok férfinak tetszem) de mégsincs önbizalmam. legtöbbször úgy érzem, hogy csúnya vagyok, és hogy hülyeségeket beszélek csak. szóval szinte józanul meg sem merek szólalni egy társaságban. lehet ezen egyáltalán segíteni?


2010. aug. 3. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

linkelj be egy képet magadról, aztán dumáljuk meg ezt a magányos dolgot..

" ha alkoholt fogyasztok, az segít, de hát nem lehet mindig inni:(" már hogy ne lehetne!

2010. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is eléggé gátlásos, önbizalomhiányos vagyok, csak épp pasiban. Emiatt, meg hogy soha nem voltam egy nagy bulizós típus, nehezen ismerkedek.

De ha gondolod, írj. ;-) Hány éves vagy? Merre laksz?

2010. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szívesen megismernélek. 22 éves férfi vagyok, - a teljessség igénye nélkül - hasonló jellegű életúttal és tapasztalatokkal mint a tied. Saját esetemben a fent leírtakra a magyarázatot is megtaláltam, tudnálak támogatni, hogy helyreálljon az önbizalmad, önbecsülesed! Kérlek írj egy privátot! Üdv: Zoli

2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nem hiszem hogy jó társaság lennék beszélgetésben, úgy érzem nem vagyok elég jó.Pszichológus szerintem segít önbizalmat kiépíteni és önbecsülést.

Egy képet azért linkelsz magadról?:)

20f

2010. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megmagyaráznád, hogy miért kell kép?

Ha rondának találsz, akkor írod majd, hogy jól gondolod a dolgokat?ha elfogadhatónak, akkor ismerkednél?nem értem...

2010. aug. 3. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem, nekem csak azért kell kép, mert kíváncsi vagyok hogyan nézel ki, ennyi, nem akarok semmit, és senkit nem szoktam leszólni.

20f

2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem az érdeklődési körömböl kerülnekki azaz bringázok és jóformán csak bringásokat ismerek.Persze nem számolom ide az osztály társakat meg hasonlók,mert 2-3 év alatt azért egy osztályban kialakul barátság elvégre 4x0,5 évig össze vagytok zárva álltalánosban a duplája.Tehát kijelenthetem,hogy a hobbimnak köszönhetem a barátaim/haverjaim egy részét.

Sztem probálkozz igy. 25/f

2010. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Megmagyaráznád, hogy miért kell kép?

Ha rondának találsz, akkor írod majd, hogy jól gondolod a dolgokat?ha elfogadhatónak, akkor ismerkednél?nem értem..."


Ha őszintén szeretnél választ a problémáidra, akkor látnunk kell, hogy egzakt problémáról van-e szó vagy tényleg a gyerekkorodnak tudható be a visszahúzódó magatartás, a rossz önkép.

2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
értem én. csak azért nem szeretnék képet kirakni, mert ha esetleg az ismerőseim közül valaki böngészne itt, nem szeretném, ha felismerne, és ez menjen hogy én itt mit irogatok.
2010. aug. 3. 13:42
 10/19 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a mailcímedre!

Zoli

2010. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!