Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom késlelteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom késlelteni a menstruációm? ( lehet ilyesmit-e ? )

Figyelt kérdés

Barátommal jövőhéten megyünk a tengerre és valahogy akörül kell megjöjön a menstruációm is (sajnos már a nyaralást nem tudjuk lemondani sem más dátumra tenni )

Tudnátok e valami tanácsot adni,hogy hogyan késleltethetem a menstruációm? Vagy valaki aki volt hasonló helyzetben mit tett vagy hogyan tudta ezt megakadályozni ?

Olvastam utánna hogy a citromlé nagyban befolyásolja neketek mi a véleményetek vagy csak egy hülyeség?


2020. júl. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Lehet. De, mivel nem tudni előre, hogy

a szervezeted hosszú távon hogy fog reagálni az ilyen hormonális beavatkozásokra, később komoly problémákat is okozhat.

2020. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1x kipróbáltam a citromlevet.Kicsit még korábban is jött, pedig addig soha. Ha a késleltetés a cél én nem ajánlom. Bár, lehet, hogy másnál működik 🤷
2020. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán tamponnal be lehet menni. Még a Balatonba is beszoktunk nem hogy az amúgy is tisztább tengerbe.

Magára a késleltetésre nincs ötletem még soha nem hallottam működőképes stratégiát a fogamzásgátló tovább szedésén túl ami neked eleve nem opció.

2020. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nagy mennyiségű c vitamin kb 2gramm de ezt hamarabb kellett volna elkezdeni
2020. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóval lehetne, de azt ezek szerint nem szedsz. Szerintem más praktika nincs.
2020. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az intimkelyhet! 12 órán át fent lehet,ha jó minden nem tud szivárogni...
2020. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár fogamzásgátlóval is, ha tovább szeded, de már az előző menzesz előtt kellett volna erre gondolni és hát nem veszélytelen. A nagy adag C-vitamin is csúsztathat rajta pár napot (ha addig nem szedtél), de azt is hetekkel hamarabb kellett volna elkezdeni. Most már inkább azon agyalj, hogy oldod meg a fürdést. Felszálló fertőzések tekintetében a tenger nem annyira kockázatos, mint a strand. Mondjuk romantikusnak persze nem mondanám.
2020. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát semmi esély nincs
2020. júl. 25. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!