Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi lehet? Kb. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lehet? Kb. egy éve egy fiú megkérdezte, hogy járunk-e. Én igennel válaszoltam neki. Utána úgy köszönt nekem, hogy "puszi, szeretlek, csók" stb..

Figyelt kérdés

Azóta nem is beszéltünk. Szeretem még mindig, de attól félek, hogy van barátnője és engem már rég elfelejtett.

Írtam neki levelet, de még nem válaszolt.

Volt már eset, hogy találkoztunk, volna és féltem, hogy majd mit mond.

Szerethet még, vagy már nem? Mondjak le róla?


2008. nov. 25. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Véletlenül nem Istvánnak hívják?A vezetékneve pedig Barna?Mert elég ismerős a sztori.
2008. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

1 éve nem tudod elfelejteni?

Szerintem már nem érdemes vele foglalkozni, ha azóta nem is beszéltetek...Ha ő nem keresett fel, akkor sajnos őt nem érintette meg ennyire ez a story:(

Itt az ideje egy új, rendesebb srácot találni! Tessék kimozdulni, elmenni bulizni! Remélem megtalálod az igazit!

2008. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én adnék még egy esélyt ennek a kapcsolatnak.Beszélj meg vele egy találkát és légy bátor.Neked is jobb lesz ha tudni fogod hányadán is álltok.....Ha esetleg nem ugy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd...akkor meg ideje lesz elfelejteni és keresni valaki mást.Sok szerencsét!


KEYLA

2008. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem Istvánnak hívják.

Amúgy az a baj, hogy nincs se msn-en se semmi és nemtom kiverni a fejemből, mivel közel 2 évet jártunk.

Azért köszi a válaszokat! ^^

2008. nov. 26. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.. egy éve megkérdezte h jártok e, de azóta nem találkoztatok.. aztán írod h jártatok két évig? Akkor ez most hogy van?
2008. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!