Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy igazat mond-e a párom?

Figyelt kérdés

Lebukott,hogy írt neki a volt csaja, kérdeztem,hogy mit írt neki. Azt mondta csak kivel mi van. De a teljes beszélgetés nincs meg,mert kitörölte, csak annyit láttam, hogy a párom írt neki, hogy bocs,nem tudtam írni hogy vagy? Vissza írt,hogy jól van, de erre már nem írt semmit vissza neki a párom. Kérdeztem tőle mégis miért kell neki írni és miért törölte ki ha semmi olyat nem irtak, azt mondta azért, mert nem akarta, hogy meglássam.

Szerintetek ez rendben van?


2020. júl. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén elmondta, hogy azért törölte ki, mert nem akarta hogy meglásd. Ennek 2 oka lehet:


1. Nincs semmi titkolnivalója, csak nem akarta, hogy hisztizz a semmin.


2. Titkolnivalója van.

2020. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Huh de jó, hogy én nem vagyok ilyen hisztis éretlen kislány.

Őszinte volt veled és azért törölte ki, mert tudta, hogy hisztiznél érte, mint az látszik is ebből a kérdésből. Féltékenykedsz a semmi miatt.

És mi van, ha írt neki? Talán nem beszélgethetnek? Annyira szánalmas. Attól, hogy ők szakítottak még nem kell kiutálniuk egymást a világból.

2020. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Az #1-es nagyon jól leírta az okot. Bár a 2-es opcióra van nagyobb esély... igazából az 1-es opció sem túl jó, speciel én nem akarnék olyan kapcsolatban élni ahol titkolóznom kellene attól tartva hogy a párom mikor csap valamiért hisztit.
2020. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják az előző hozzászólók. Neked kéne ismerned magad. Ha szoktál féltékenykedni akkor ne lepődj meg ha titkolózik.

Ha ezzel sose volt probléma akkor nyilván gyanús.

2020. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem ígyis úgyis gyanús.
2020. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is szokott írni az exe, hogy mivan vele stb. 2 szóba válaszol neki aztán törli, hogy honnan tudom, mert ott ült mellettem amikor írt. Kérdeztem hogy ezt miért csinálja, aztmondta mert nem érdekli a dolog csak nem akar tahó lenni, hogy nem válaszol. A szülinap/névnapi köszöntővel is ugyan ez a helyzet. Én nem gondolok többet a dolog mögé.
2020. júl. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!