Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Köszönés helyett a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönés helyett a szomszéd lány a pofámba nevet! Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon kedves lánynak tűnik, szoktam látni, hogy jólelkű, állatokat ment a szabadidejében, adakozik meg ilyesmi. Nem egy kirakat nő. Nagyon szimpatikus volt nekem, gondoltam rá, hogy megismerkednék vele. Egy társasházban lakunk. Elkezdtem neki köszönni, mosolyogni rá. Viszont ő nem köszön vissza, hanem elkezd konkrétan nevetni. A szemembe néz és nevet! Ahogy már messziről lát akkor mosolyog, amint ráköszönök meg kitör belőle a nevetés. Nem tudom ezt mire vélni, minden találkozáskor megcsinálja. Nincsenek hiányzó fogaim, férfias hangom van, ismerőseim sem látnak semmi furcsát rajtam, sőt volt már csinos barátnőm is. Elég kínos ez a dolog, főleg akkor amikor egy liftben vagyunk és akár mások előtt is ott nevet.

Nem találkoztam még ilyennel soha! Miért csinálhatja. Oké ha nem tetszek neki, elfogadom, de egy kedvesnek és jószívűnek mondott lány miért nevet ki így egy másik embert?


2020. júl. 24. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg tőle.
2020. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is kérdezz rá
2020. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezz rá, de ha nem rajtad nevet, arra tippelek, zavarában nevet.
2020. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mondjam ezt? “Ne haragudj de mi olyan vicces?” Nem lesz ez bunkóság? Ha tényleg zavarában nevet, akkor ez annak tűnhet.
2020. júl. 24. 16:10
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az inkább a bunkóság hogy már messziről kiröhög? Dehogy baj hogy megkérded, nyugodtan. Legalább kiderül mi van a háttérben, elsőre én is zavartságra tippelnék. Ha nem mond semmit, csak röhög tovább, akkor tekintsd levegőnek onnantól, mintha nem létezne és kész.
2020. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Mi olyan vicces nyuszicsibe? Had röhögjek én is...
2020. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
"vissza köszönés helyett miért nevetsz" mondjuk.
2020. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezt követem, majd írd meg mit válaszolt. :D szerintem csak paraszt.
2020. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Néma?
2020. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez mar engem is érdekel, elég fura :D
2020. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!