Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy egy férfinek sem én kellek?

Figyelt kérdés
Folyton csak azt látom, hogy a velem egykorúak vagy hasonló korúak már rég elkeltek. Megházasodtak vagy összeköltöztek valakivel. Én meg itt vagyok 28 évesen, és nincs senkim. Persze voltak már barátaim, de ők már összejöttek más nőkkel. Csak irigykedve tudom nézni a párokat, mert irigylem hogy őket szeretik, de engem soha senki. Velem még sose ünnepelte senki sem a szülinapom, engem még sose vitt el a párom egy szép helyre nyaralni, kirándulni. Őszintén már ennyi évesen unom hogy várjak az igazira, meg keresgéljek, randizzak férfiakkal, mikor másoknak ennyi idősen már nem kell ezen idegeskedniük, hogy ki fog nekik jutni.
2020. júl. 26. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ennek több oka is lehet. Mivel a korodon kívül semmit nem írtál magadról, csak találgatni tudok. Például:

- Határtalanul ronda vagy.

- Az Antarktiszon élsz egy jól elrejtett jégkunyhóban.

- Minden randit hasbarúgással kezdesz.

2020. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, teljesen átlagosan nézek ki. Tőlem sokkal csúnyább nőknek is van párjuk. Egy faluban élek.
2020. júl. 26. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ez vagyok, férfiban, fogadd el, és boldog leszel, teljesedj ki másban. Rengeteg a szingli ember, most a párokat látod, mert őket akarod meglátni, nem vagy egyedül ezzel, nyugi. 30f
2020. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében található az a falu, ahol élsz?
2020. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, teljesen átlagosan nézek ki. Tőlem sokkal csúnyább nőknek is van párjuk. Egy faluban élek. És kikérem magamnak, nem hasba-, hanem tökönrúgással kezdem a randit.

Viccet félretéve, mindenkit valamiért szeretünk, kérdező, és minket is valamiért, valamely tulajdonságunkért szeretnek. Ideális esetben több a szerethető tulajdonságunk, mint amit ellensúlyozni kell valamivel. Minden kapcsolatunkból TANULNUNK kell! Megfigyelni azt, hogy mely tulajdonságunk nem jön be a másik nemnek, és azokat sürgősen deportálni kell.

2020. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként, bár én városban lakom. Nem kell feladni az ismerkedést, hiába unalmas és sokszor kiábrándító a helyzet. Viszonylag könnyen teremtek kapcsolatokat, szinte bárkivel jól el tudok beszélgetni, és átlagos külsővel rendelkezem. Egyszer egyszer találkoztam olyan hölggyel akivel nagyon egy húron tudtunk pendülni, valamiért mégsem jöttek össze a dolgok. Ettől függetlenül nem adom fel, és bátorítalak téged is arra hogy ismerkedj továbbra is. 29/f
2020. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!