Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért számít jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért számít jobban egy sikertelen férfi véleménye arról, hogy mire vágynak a nők, mint egy nő véleménye?

Figyelt kérdés
Csomószor belefutottam már ebbe, hogy azoknak fogadják meg a tanácsait a férfiak, akiknek nem kéne és csodálkoznak, hogy ugyanott kötnek ki, mint ők. A nők nem ellenségek, többet segít, haaz ember velük kommunikál és jóban van velük és nem a sikertelen balfszok útját követi. Vagy ti pénzügyi tanácsot is hajléktalantól kértek?
2020. júl. 26. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Csajozásban a nők tanácsa is ugyanolyan rossz, mint a lúzer férfiaké.


A nőknél sikeres férfiak tanácsát érdemes meghallgatni. Basszus, de ez elég evidens kellene legyen. Ha a horgászatról akarok tippeket hallani, akkor se nem a halat, se nem a rossz horgászt kell meghallgatni, hanem a jó horgászt.


Vagy a te példádnál maradva, nőtől tanácsot kérni csajozáshoz olyan, mintha a pénztől kérnék tanácsot, hogy hogyan legyen pénzem.

2020. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Aki az itteni válaszokat komolyan veszi az meg is érdemli. Az itteni pasik többsége forevör alone tipusú frusztrált nőgyülölő, a "nők" többsége meg 14-22 éves nulla élettapasztalattal akik a %-ot hajkurásszák, csak olyan választ irnak amit valószínűleg a többség felpontoz majd.
2020. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Jogos felvetés, de ugyanaz a helyzet ez, mint mikor hiába kérsz a gazdagtól tippet, ő csak a saját körülményeiből tud kiindulni (pl. nem ismeri az éhezést, a "nincs" fogalmát, a vidéki életben rejlő kilátástalanságot stb.) Ugyanez van itt is, és ezért nem adhat igazán jó tanácsot egymásnak a két nem a témában, mert nem tudnak egymás fejével gondolkodni - ebben a témában. Más témákban simán előfordulhat, de itt nem.


Ezért is terjednek általában az ilyen tanácsok a gagyi önsegítős könyvek és a kínai szerencsesütis bölcsességek színvonaláig.

2020. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

”Ha a horgászatról akarok tippeket hallani, akkor se nem a halat ... kell meghallgatni, hanem a jó horgászt.”


Istenem, a híres férfi logika és bölcsesség ismét megmutatkozott🤦

A halaknak nem érdeke, hogy kifogják õket, ezért ha tudnának beszélni sem mondanák el neked, hogy lehet õket kifogni.

A nõk viszont vágynak szerelemre, szexre, férfi társaságra, tehát nyugodtan lehet rájuk hallgatni, amikor csajozási tanácsokat adnak.

2020. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

4. Na jó, hagyjuk a "jó" kis példákat, akár a halast, akár a kérdező pénzesét.


Nekem férfiként más nőknél sikeres férfiaktól az érdekem tanácsokat hallani a nőzésről, nem pedig nőktől. Az két különböző dolog, ahogy a nők élik meg a valóságot és a férfiak. 2020-ban hagy ne mondjam már, hogy ez a legyél kedves, rendes, stb tanács a nőktől nagyon nem működik.

2020. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

4.


Azért problémás ez, mert a legtöbb ilyen "női tanács" úgy néz ki, hogy felsorol 20-30 elvárást és akkor nosza teljesítsd mindet, de ne úgy, hogy nagyon túltolva vagy azért, mert ő mondtam, hanem csak úgy. És csak pont annyira, hogy neki éppen bejöjjön.


Ez olyan, mint a fájóslábú százlábús viccben a bagoly tanácsa: "Változz bagollyá, akkor csak két lábad lesz, nem fog a többi fájni" "És azt hogyan?" - kérdezi a százlábú "Mittomén, strapáld magad te az egészségesért"

2020. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert a jajgatas és frocsoges közelebb van az onigazolashoz mint a fájó igazság
2020. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7.


Fájó igazság... Úgymint? Az ilyen rejtélyes nagyokosság-mondásokkal tele van a padlás. Még egy "szörnyű" jelző kellene oda, hogy "a fájó szörnyű igazság"

2020. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazad van , a szornyut lehagytam :)
2020. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Az két különböző dolog, ahogy a nők élik meg a valóságot és a férfiak."


Ez nagyon igaz. A férfiak körében pl elterjedt nézetek (fõleg a gyiken), hogy a csajozàshoz pénz kell és akinek pénze van, az biztos egy büdös bunkó.

Viszont ha megkérdeznéd a gazdag bunkó csajàt, hogy miért jött össze a pasival, lehet, hogy olyan válaszokat kapnál, hogy "mert jó a humora" vagy "velem kedves, nem vettem észre, hogy bunkó lenne (mert én is az vagyok)" vagy "közös az érdeklõdési körünk" meg ilyenek.

Tehát élbõl lesöpörni a nõk véleményét az asztalról elég buta dolog.

A másik meg, attól, hogy te nem tudsz megfelelni bizonyos elvárásoknak, még nem feltétlenül túlzóak, a hiba lehet akár benned is, csak tudom ebbe fájdalmas belegondolni.

2020. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!