Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhettem neki?

Figyelt kérdés
A déli-pályaudvaron voltam az elmúlt 1 hónapban kétszer. Egy eladó férfi a fornettisnél mindkét alkalommal úgy nézett rám mintha megakart volna ölni, végig bámult ahogy megveszem a fornettit,utána is ( fél szemmel láttam ). Ő adta nekem oda a fornettit, mikor a kezembe adta akkor is úgy nézett hogy már zavarba jöttem. Maszk volt rajtam, egyáltalán nem voltam kihívóan öltözve, póló volt rajtam mert nem volt jó idő. Már már zavaró volt ahogyan néz.

2020. júl. 26. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is sokakra nézek így, de ennek más okai vannak.


Pl. ha valaki bunkó, szemetel, obszcén kifejezéseket használ, proli módra lármázik valamilyen témában "Há mé nem nyissák mán ki a rendelőt?", az előítéleteknek megfelelően viselkedő kisebbség, tolakodó ember, büdös ember, köpködő személy, csoszogó személy, kihívóan viselkedő személy stb.

2020. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha tetszettél volna a minimum az, hogy rád mosolyog; nem gyilkos tekintettel figyel.
2020. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igen. Ezért se értem azt a nézését. Mintha ismert volna engem.. maszk volt rajtam, az arcom fele nem is látszódott.
2020. júl. 26. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hasonlítottál valamelyik rossz emlékű exére.
2020. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy off, de nekem csak egy kérdésem lenne:"póló volt rajtam,mert nem volt jó idő". Jóidő esetén elég lett volna egy melltartó?🤔

(Nő vagyok, nem egy perverz pasi, csak felmerült bennem, hogy valószínűleg én nem öltözöm megfelelően.)

2020. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem egy top volt rajtam amiből kint van a mellem, nem voltam kihívóan öltözve egyik alkalommal se.
2020. aug. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!