Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti összejönétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti összejönétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Aki egész életében panelbe lakott kényelembe és azt sem tudja mi az a favágás?
2020. júl. 26. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Majd megtanulja. Veszek neki szülinapra fejszét.
2020. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem probléma, én tudom mi az a favágás. Majd megtanítom.
2020. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Fafűtéses családi házban nőttem fel, de nem értem, hogy mégis mi a francért kéne tudnia bárkinek fát vágni, ha mással fűt? Különben nem egy agysebészet, nekem is megy, ha muszáj.

32N

2020. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát attól függ, hogy te milyen tipusú csaj vagy. Ha te is egy nagyvárosi lakásban élő nő vagy, akkor persze, miért ne? De ha te olyan vagy, mint pl én, aki egy falun nőtt fel, ott is él és a jövőjét is ott tervezi, veteményeskert, földművelés stb, akkor nem tudnám elképzelni. De végülis mindent meglehet tanulni 😊
2020. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem nőként, de ez a favágósdi ez valami új fétis? Nem az első kérdés az oldalon mostanság a témában. Tisztára mint South Parkban Roy (Stan rövidéletű nevelőapja, akit Zsírfeka "tanácsával" távolított el) aki mindig tűzifát akart vágatni vele.


Hacsak nem Kanadában élsz, vagy tűzifatelepen dolgozol, nincs szükség a favágásra, mint képességre. Egyrészt árulnak "kész" tűzifát is, igaz "az sokba van" a sima fához képest, másrészt már az erdészek se kisfejszével nyomulnak.

2020. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ahhoz elég alul műveltnek kell lenni, hogy ne tudja mi az, hogy favágás, abból kifolyólag is, mivel hogy általános iskolában már tanult róla az ember.

Az, hogy ő személy szerint nem végzi, az kit érdekel?

2020. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 19:09 "favágósdi ez valami új fétis? "


Sok nő pannaszkodott itt hogy a férfiak azt sem tudják mi az a favágás,ezért kérdeztem..

2020. júl. 26. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "ugyan arra a favágásra gondoltak mint te kedves kérdező :D"

Ha valóban fa vágásról beszélünk akkor jön ,hogy mi is számít annak??

Pl a kerítés melletti fát kivágni,úgy h a körülötte lévő kocsikra és vezetékekre póznákra,házakra ne dőljön rá?Na az még egy láncfűrésszel sem olyan egyszerű dolog h bárki oda megy és megcsinálja.

Vagy kis baltával gyújtósokat vágni?Mert azt bárki megcsinálja...

Rönkfát felaprítani?? fejszével? Na oda meg hát kell...Meg lehetőleg ne a csomót találd el...

De azt is elküldeném a fenébe aki még 1x rönk fát rendel :D

Mikor sima "aprított"tűzifát rendelsz azt csak fel kell darabolgatni a kájhába stb...azok "kicsik"

Ha rönkfát rendelsz akkor kb 20kilos rönkökbe kapod...azt elpakolni is jő kis szívatás :D

Amúgy meg briket :D szépen dobozba van és csak kiveszed a kocsiból és csá.

2020. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!