Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy abszolút nem élvezem a csókot?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a volt barátom, mikor megcsókolt, nem éreztem szinte semmit. Vagyis eleinte igen, de ez hamar elmúlt, rájöttem, hogy amit érzek iránta, az csak szeretet, eleinte pedig fellángolás volt. Először 14 éves koromban csókolóztam a sráccal, akivel sokáig randiztam és én azt sem élveztem. Szóval tulajdonképpen eddig 2 sráccal sem ment, nem érzek az égvilágon semmit. A nyelvestől meg egyenesen undorodom, de valószínűleg azért, mert mindig "támadtak" a nyelvükkel minden érzékiség nélkül. Létezik olyan, hogy abszolút nem tud izgatni a csók? Vagy hogyha szerelmes leszek, akkor élvezni fogom? Csak azért kérdem, mert már 16 vagyok és aggódom. Légyszí, ne oltsatok le, hogy milyen hülye vagyok.
2010. aug. 3. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell 16 évesen MÁR aggódni. Nem voltál még szerelmes, ennyi.
2010. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Majd ha szerelmes leszel élvezni fogod.
2010. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak annyi a titka,hogy vagy szerelmesnek kell lenni,vagy nagyon kell,hogy vonzzon a fiú.Semmi gond nincs veled,sőt:jól működik a biztonsági rendszer:)
2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy a környezetemben már egy 16 éves lány sem szűz, úgy én azon azért kicsit aggódhatok, hogy még a csókot sem élvezem.
2010. aug. 3. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Aggódhatsz, de felesleges. Ha igazán szerelmes leszel, jó lesz.Hogy 16 évesen még szűz vagy nem szégyen. Dicsőség.
2010. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, szerintem manapság már nem az. Mármint engem pl. nem megbecsülnek érte, hanem lenéznek, de ez már egy másik téma:) Bárcsak ne lenne a szex központi téma a velem egyidőseknél és akkor nem vesztenék el olyan sokan divatból.
2010. aug. 3. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
És minek törődsz másokkal, hogy mit gondolnak erről, ha te máshogy gondolod. Nézd le te is őket és kész.
2010. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!