Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindenhol gyávának, vagy melegnek néz a többi férfi és sok nő is?

Figyelt kérdés
Nem füttyögök, nem kiabálok lányok után, nem tanultam be csajozós szövegeket, nem beszélek arról, hogy kit hogyan b.sznék meg. Nem megyek oda nyomulni senkihez. Ha beszélek nővel, akkor is normális vagyok, nem célozgatok. Sérti ez a nők, meg a férfiak büszkeségét, vagy mi? Miért kell emiatt utálni?

2020. júl. 27. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy normális, és udvarias vagy, nem zaklatod szexuálisan a nőket, az nem hiszem, hogy oka lenne ennek. Annyi negatív jelzőt aggattál magadra, hogy nem hiszem, hogy mások ilyesmit mondanának rád. Nem lehet, hogy ezt csak te gondolod? Ha nagypofájú férfiak ilyesmivel ugratnak, hogy meleg vagy, azt nem kellene magadra venned.
2020. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ruhád? Hajad?
2020. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Látens búza vagy és töketlen is. A FÉRFIAK hajtják a csajokat.

Tapasztalat híján örülhetsz majd, ha egy 35+ éves hájas anyuka szétteszi neked a lábát. Addig én jól elszórakozom a fincsi kis huszonéves puncikkal. :)

2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy nem azért van, amit írtál.
2020. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

júl. 27

te valami büdös csúnya melós lehetsz, akit már 5x feljelentettek szexuális zaklatás miatt xddddddddd

2020. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!