Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kolléganő. Túl sokat gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganő. Túl sokat gondolok rá. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy új fiatal kolléganőm, nagyon szép, csinos, okos, aranyos, kedves... Engem jelöltek ki a mentorának, én tanítom be és segítem a munkáját az első hónapokban. Én már kb. 5 éve dolgozom a cégnél, a korkülönbség is kb. ennyi köztünk.

Természetesen nagyon tetszik a lány, simán el tudnék vele képzelni egy párkapcsolatot. Biztos vagyok benne, hogy én is szimpatikus vagyok neki, beszélgetünk sok mindenről, nem csak munkáról, sokat nevetgélünk. Mindig érdeklődik, hogy mikor jövök hozzá legközelebb, bár itt valószínűleg csak arról van szó, hogy egyedül még kicsit elveszettnek érzi magát a munkahelyen, én biztonságot adok neki. Más jeleket nem látok a részéről.

Azon túl, hogy ugyebár kollégák vagyunk, van egy másik bökkenő is. Természetesen van párja, nemrég költöztek a városunkba, igazából még tart a költözés. Kb. ennyit tudok róluk, nem is beszél a párjáról, egyszer-kétszer megemlítette, ennyi. Azért vannak arra utaló jelek, hogy nem teljesen feszültségmentes a kapcsolatuk, de ez az adott körülmények (költözés) közt azt hiszem érthető.


Nemrég adódott egy lehetőség, hogy én lehetnék a lány közvetlen felettese, ha vállalom. Ez szakmailag is előrelépés lenne, ugyanakkor nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék megfelelően viselkedni vele főnökként. Pl. nem tudnék vele szigorú lenni. A munkahely is elég stresszes, sokat követelnek és őszintén szólva a lány még nem áll készen. Nem biztos, hogy hozni tudnám vele az elvárásokat.


Szóval két fő lehetőségem van:

- Elvállalom a munkát, ami szakmai előrelépés is, a lány mellett is maradok, ugyanakkor kemény küzdelem lesz. Egyrészt mert mint beosztottamat kell kezelnem és a munkahelyi feladatokkal is meg kell küzdenünk. Másrészt egyre többet gondolok rá, ezzel pedig magam kínzom.

- Visszautasítom a felajánlást, előrelépés elmarad, főnök ideges lesz, én továbbra is szenvedek a lány miatt, de közel sem annyira, mintha minden nap mellette kéne lennem. A lány pedig kap egy idióta főnököt, akitől már nem tudom megvédeni. Az eredmény jobb esetben az lesz, hogy túléli az első időszakot, de sok szenvedés árán, rosszabb esetben pedig kirúgják, vagy felmond magától.


Ti mit tennétek a helyemben?

Illetve van értelme érzelmeket fektetnem a dologba? Vagy nagyon hülye vagyok? Van esélyem a lánynál?



2020. júl. 28. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Vállaljam el, és nyomuljak rá főnökeként
Vállaljam el a feladatot, de szigorúan professzionális alapon, érzelmek nélkül
Ne vállaljam el és felejtsem el a lányt
Ne vállaljam el, de próbáljak továbbra is a közelében maradni
Egyéb, kifejtem
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hogy akarod vállalni egy másik ember mentorálását, ha képtelen vagy különválasztani a munkát a magánélettől? Milyen főnök akarsz így lenni akár egy csoportnak is,de akár egyetlen embernek is? milyen példát tudsz így mutatni bármelyik emberednek, amikor már egy lehetőség előtt is elhasalsz a gondolkodásoddal? hogy akarsz így bárkiért is kiállni, amikor az alapjaidat nem ismered?
2020. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Végig sem olvastam ezt a sok maszlagot. Mindegy mit vállalsz el, de a csajt dugd meg.

Remélem menni fog.

2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Párja van....ha engedi a nyomulást így...hát kösz nem kéne ilyen nő.

Zárja le és akkor lehet új kapcsolatot kezdeni.

De koránt sem biztos hogy te bejössz neki!

A munkában előrelépnék, foglalt nőre pedig nem nyomulnék.

2020. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár gondolkodnod, egyelőre együtt él valakivel.

A két dolgot ha nem tudod függetleníteni alkalmatlan vagy vezetőnek, ha a lányhoz való érzelmeidtől függ, hogy elvállalod, vagy az ő közérzetétől, akkor veled komoly bajok vannak.

2020. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Párja van? Innentől kezdve nem is érdekelne.


Amúgy meg nem kakilunk oda ahol eszünk... még össze se jöttetek, de mr most kivételezel vele.. mi lesz később. kollégák téged fognak szétszedni, miután őt megették élve.

2020. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, ha annyi pénzem lenne, ahányszor ilyet láttam. Sőt: mentor pozícióból meg is éltem. Éppen most is van egy ilyen konfliktus a cégnél (nem én :)).


Ha tudsz uralkodni magadon, akkor vállald fel az előléptetést - bár lesz könnyű. Ha úgy érzed, nem tudod szétválasztani, akkor ne vállald el, de egy dolgot azért hozzátennék: valószínűleg a köztetek lévő felállás adja az izzás java részét!


Ha már nem leszel a felettese, akkor már nem lesz neked kiszolgáltatva, így nem fogod mellette annyira férfinak érezni, nem lesz benned ez a hatalmas gondoskodás, meg lehet ő sem fog rád ennyire felnézni.


De akkor már oda az előléptetés...

2020. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék, én elvállalnám, de félretenném az érzelmeket. A munka meg a magánélet két külön dolog. Meg kell tanulnod kezelni ezt. Különben is, nem utalt sem arra, hogy bejössz neki, sem az ellenkezőjére. Egyelőre párja van, így állj hozzá!
2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!