Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor belebotlottam egy számomra tetsző pasiba, egyik sem alakult át komoly kapcsolattá, mindegyik csak szexet szeretett volna. Annyira fáj már ez az állapot, hogy semmi önbecsülésem nincsen már! Életkedvem is teljesen elment. Hiába kérdeztem a környezetemet meg a többi embert, hogy mitől lehet ez, senki nem tudott rá válaszolni. Már annyiszor csalódtam, hogy már félek a pasiktól. De az életem összes területe teljesen káosz, mert kihatással van a hangulatomra, önbizalmamra. Úgy érzem nem érek semmit!
2020. júl. 28. 19:00
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Gondolom most megint kaptál egy halom levelet amúgy, kitartást :D


Eddig hol próbáltál ismerkedni, milyen oldalakon? És ahogy én vettem észre nagyon kis % az a rész ami tényleg alkalmas arra hogy hosszútávú kapcsolat jöjjön ki belőle. Most nőként neked nyilván nehezebb mint nekem srácként.

Ahogy én észrevettem az arány nálam ilyen 30:1-hez talán , hogy 30 írásból meg kis chatelésből 1 lesz komolyabb. Ne add fel, pláne ha ilyeneken vagy, sokára jön tényleg az arany, vagy legalábbis az arra érdemes :D


25f

2020. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt sugárzod magadból, ne csodálkozz, hogy a férfiak is csak rongydarabnak fognak tartani. Első körben az életminőségedet kellene valahogyan felturbóznod, az ismerkedést pedig ne hagyd abba. Sajnos ez van, sokan keresnek "kalandot", de ez nem téged minősít. Van, aki szinte mindenkinél bepróbálkozik. Én is rengetegszer csalódtam már a nőkben, volt, aki elég durva módon alázott meg, pl. nem jött el a 2. randinkra, utána meg még üzenetben el is kezdett fikázni. Ettől függetlenül nem gondolom úgy, hogy minden nő ilyen lenne, vagy hogy a rossz élmények miatt teljesen el kellene zárkóznom. Ne félj az ismerkedéstől, és ne vedd magadra, ha valaki csak egy numerát akarna tőled.
2020. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
önbizalom belülről fakad, nem pedig noname emberek szavaiból.
2020. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önismereti tréningre érdemes lenne jelentkezned, mert akkor látnád, hogy nem vagy egyedül, sokan vannak hasonló cipőben, sőt: gázabban.
2020. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!