Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen hülye? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye? Az exem le sem sz@rt.. és én miért pont ŐT bántottam? (sztori lenn)

Figyelt kérdés

volt egy srác, akivel nagyon jól kijöttem,annak ellenére hogy elég különbözőek voltunk külsőre. mégis hamar közös

hullámhosszon voltunk.Az előző pasimmal (illetve már exemmel) többszöri szakítás-ujrakezdeses játék soran újfent pont szakítas szélén álltunk,mikor egy munkalehetoseg kapcsán mutatott be a fenti srácnak.

Tök érdekes volt vele beszélgetni, értelmes és figyelmes is volt, a pasim ellentéte.

A közös projekt miatt volt hogy ki kellett menni hozzá is együtt dolgozni.

Kertvarosi részen lakott, s egyszer pont úgy beszéltük meg, hogy majd este fele a parom jön értem. Vártam rá,de késett.. Többször hívtam mikor közölte h ő már ivott, így inkább setaljak haza.

Kora ősz volt, már eléggé besötétedett és egyedül nem szívesen gyalogoltam volna onnan be a belvárosba.

kiborultam h megint kicseszett velem így mergemben taxit akartam hívni. De a srác mondta, ha nem akarok gyorsan hazaerni és háborúzni, vitatkozni ismét, javasolja h menjek gyalog de csak úgy ha ő elkiser, legalább a neccesebb varosreszen, de ne induljak el egyedül.

elfogadtam,így az úton is sokat beszéltünk az állandó szakítófelben való letemrol.neki azért volt megdöbbentő h vislekedik a pasim mert ők régről ismerték egymást és nem ilyennek ismerte meg, nekem meg azért mert néhány hét alatt folyamatos csalódást okozott mintsem jó irányba változott volna ennyi újbóli esély megadasa után.

nagyon jól éreztem a srác tarsagaban magam, jól esett h törődött velem.

néhány hét múlva mikor végleg szétmentunk a pasimmal, konkrétan elmondta h alapesetben haver/barát nőjére v. volt nőjére nem szokott egyáltalán mozdulni, de mégis szeretne jobban megismerni, mert kedvel.

mivel épp élni nem volt kedvem, mert teljesen offolt az exem nem foglalkoztam vele sőt nem valami szépen építettem le.

A közös munkákat is inkább hanyagoltuk. mert kellemetlen helyzet volt

azóta nyilván nem keresett, ennek lassan egy éve..

Azóta is bánom és sokat gondolkodom milyen lett volna vele ismerkedni, mert szerintem csupa szív ember volt csak én vagyok ekkora marha hogy ez exemnek jó pár eselyt adtam h változzon, őt meg offoltam, mert szar passzban voltam ...



2020. júl. 28. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Írj rá és beszéljétek meg, ha nincs csaja még összejöhettek:)
2020. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

eltelt már lassan egy év...lenne erre esely?

olyan furának érzem az idő mulasat. egy kisebb szakadéknak köztünk, nem beszélve arról h megbántottam szerintem nagyon.

de szinte egy év alatt nem találkoztam normális emberekkel, ezért is hiányzik ugymond

2020. júl. 28. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, írd meg neki hogy most heverted ki, meg fogja érteni, ha tényleg ilyen jó ember, mitől félsz?
2020. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak unatkozol, vagy magányos vagy ne tedd; de ha tényleg érdekel, akkor egy próbát megér.
2020. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3.

félek az elutasítástól, az igazságtól, mert lehet büszkeségből megtenné (bár ezt annyira nem gondolom )

Illetve attól h már van más az életeben és ezért utasít vissza, tipikus hoppon maradasos eset, mikor már késő, mert eluszott a hajó



#4.

nem unalomból gondolkodom rajta, hanem mert újabban minden nap eszembe jut

és azok a dolgok, hogy ilyen rövid időn belül mennyi jó emlékem van róla.

2020. júl. 28. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem utasítana el büszkeségből, ha van barátnője akkor valószínű, de legalább megpróbáltad, és ha egy pár nem is lesztek rendeződni fog a viszonyotok. Nem veszthetsz vele semmit:)
2020. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de mivel bunkó voltam vele és ha ennek ellenére is volna esélyem nala akkor szerintem igazán jó ember h még így is adna esélyt ❣️ lehet azt érezném nem érdemlem meg őt igazán 😞
2020. júl. 29. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"félek az elutasítástól" A pasik is félnek,ennek ellenére a nők sujkolják beléjük életük végéig hogy mennyire gyávák és nem igazi férfiak..
2020. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te is csak a kifogásokat keresed
2020. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ok. Mi a kérdés?
2020. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!